Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy bizonytalan vagy nem is kedvel?

Figyelt kérdés

Egyszer kedves, máskor pedig morcos. Minden nap éjfélig vagy tovább dumálunk és nekem nagyon bejön és sztem én is neki...(voltak egyértelmű jelei)

de mégsem értem hogy mi lehet néha a baj???velem van baj vagy csak rossz kedve lenne....


2009. máj. 21. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen az alaptermészete.Pld. én is ilyen vagyok sajnos, morcos vagyok sokszor de nem haragszom másra, vagy hasonlók egyszerűen "ne szőljon akkor hozzám senki".

Sztem ha dumáltok és jól kijöttök egymással akkor nem veled van a próbléma.Olyankor ne vedd szivre amit mond, vagy ha elutasító nem szándékosan teszi. Remélhetőleg :)

2009. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

megesik hogy rossz kedve van vkinek,lehet hogy nem úgy jönnek össze a dolgozatai v. bármi más.

Ha voltak jelek lehet,hogy a Te jeleidre vár.Szerintem nem akar nagyon nyomulni,ezért csak jelez Neked.Ha Te is jeleztél Neki,akkor próbáld tovább haladni.Lehet,hogy félénk a srác?

Beszélj Vele!


Sok sikert!

14/L

2009. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!