Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végleg elszúrtam?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elszúrtam?!

Figyelt kérdés
Múltkor a helyközi buszon láttam egy srácot, aki teljesen az én "típusom" volt... Nem volt olyan magas, borostás, és nagyon aranyos arca volt. Tőlem két centire állt, és olyan pózban, hogy simán tudtunk volna szemezni.. Ő egy ideig oda-odanézett rám, aztán lehet, hogy megunta, mert lányos zavaromban majdnem végig a földet néztem...:( Nem vagyok a legszebb, és ezért nem mertem a szemébe nézni! :( Még soha nem láttam a buszon, és félek, hogy ez csak ilyen egyszeri alkalom volt... :( Mit csináljak?? :S 16L
2011. dec. 30. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Tanulj meg élni.
2011. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Ilyen esetbe ha láttod, hogy a másik félnek is tetszesz, ne pánikolj és merj kockáztatni...Legközelebb ha megláttod a buszon és reméljük megláttod:) légy bátor és ne félj hozzászolni. Kitudja ő lesz életed párja:)
2011. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ha te vagy a csunya akkor mutas egy olyan lányt aki úgyan úgy gondolkodik minden percen mint te egyéniség vagy csak rá kell találnod a rejtett szépségidre

én meg képzeld azt gondoltam hogy nem jövök be a lányoknak közbe meg velem volt a baj mert azt hittem hogy csúnya vagyok elindultam egy szépségversenyen a suliba és lám győztem na az olyan pofon volt nekem hogy nem mertem a lányoknák kezdeményezni mert nem voltam biztos magamban.

:) légy önmagad és minden okés lesz :)

2011. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el önmagad.
2011. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy!
2011. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
loadold be újra a pályát
2011. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs. talÁn meséld el valamelyik ismerősödnek h h nééz ki,hátha valaki tudja a nevét esetleg. jelöld be fb-n és dumcsizzatok :) sok szerencset!!
2012. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hapci01 válasza:

#15:53


csak restartolnia kéne... ":D"

2012. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, de én akkor majd nem minden regel láttam a srácot. Mi is szemeztünk néha, de nem történt semmi más. Idővel ismerősöktől megtudtam, hogy több éve van barátnője, kicsit lelombozott gondolhatod.. Amúgy nem sokat tehetsz, figyeld az embereket, hátha összetalálkozol még vele, akkor meg lépj valamit. :)
2012. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!