Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem vagy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem vagy végleg elszúrtam?

Figyelt kérdés
Volt 1 srác akiért oda voltam ő is értem!Én konkrétan céloztam rá hogy többet akarok mint barátság de ő erre nem úgy reagált ahogy vártam!Közben összejöttem egy másik sráccal ami persze kiderült és most "utál" a fiú!!Én mikor megtudtam hogy szeret azonnal szakítottam a másik fiúval és bocsánatért könyörögtem!elmondtam neki hogy mennyire szeretem és hogy fontos nekem de ő nagyon haragszik ami érthető!De én nagyon szeretem és ezért nem értem hogy miért jöttem össze egy olyan fiúval aki egyáltalán nem érdekelt!!!Kérlek segítsetek mindennél jobban szeretem és nem akarom elveszíteni!!
2009. febr. 12. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
HA szereted akkor mért jöttél össze a másik fiúval?Szerintem ez a kérdés benne is felmerült.Inkább beszéld meg vele hogy mit miért csináltál.
2009. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnéd, nem jöttél volna össze a másikkal...Szerintem elszúrtad...2 szék közt a pad alatt...Kell neked több pasit kiszúrni magadnak...Ha egyiknek nem kellek, ott a másik alapon...
2009. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már 100x de azt mondta csak hülyítettem és hogy csak átbasztam!A dolog óta eltelt már eltelt fél év most írtam neki beszélgettünk mint 2 jó barát leszámítva azt hogy csak én kérdeztem ő nem!De minden kérdésemre válaszolt és nagyon aranyos volt vidámnak tűnt mint ha most ismerkednénk...csak annyi hogy nem kérdezett vissza meg azért még is fura volt...
2009. febr. 12. 23:26
 4/8 anonim válasza:

Képzeld el a fordított helyzetet: tetszik neked a srác, és ő is utal rá, hogy tetszel neki, erre összejön egy másik lánnyal, majd szakít vele és könyörög neked.


Szerintem jól teszi a srác, hogy nem foglalkozik Veled. Szerintem előbb nőj fel egy párkapcsolathoz agyilag! Mind1, h hány éves vagy fizikailag, legyél 12, 18 vagy 24...

2009. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor még nem egész más voltam mint most!Fél év alatt rengeteget változtam akkor még kis hülye voltam...
2009. febr. 13. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A kitartó munka meghozza a gyümölcsét, ne add fel, küzdj érte! Ha gondolod mutasd meg neki, mit kérdeztél itt és milyen válaszokat kaptál rá!
2009. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak és persze azért a többieknek is!Én azóta is mindennél jobban szeretem és egyszerűen nem tudom hogy miért tettem azt még akkor...küzdeni fogok érte és remélem azért még van esélyem:)
2009. febr. 14. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megköszöntf! Nyugodj meg van még remény! A remény hal meg utoljára, de ne hagyd, hogy meghaljon. Tudom mit érzel, hasonló helyzetben vagyok én is.
2009. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!