Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » En ugy vagyok vele, hogy vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En ugy vagyok vele, hogy vagy legyen kevesebb baratnom, de az nagyon szep es nagyon szeressem, mint 50 de atlagos. En vagyok a hulye vagy masok?

Figyelt kérdés

hello mindenkinek. 18 eves vok. teljesen normalis fiu. szeretem a csajokat, foleg ha szepek es okosak :). Csak 1 problemam van amit nem ertek. En ugy vagyok vele h vagy legyen kevesebb baratnom, de az nagyon szep es nagyon szeressem, mint 50 de atlagos. Lehet h nem ertitek. Tehat: en \' lenezem\' ( mondjuk) az olyan fiukat, akik 16-17 evestol idosebbek , foleg ha mar huszas eveiben jarnak, es felszednek valmilyen 14-15-16 sot 17 eves csajokat, akik mellett allitolag \' boldogak\'. JArkalnak utannuk suliba, meg hasonlo, szal teljesen le kiskorusodnak, korukhoz kepest. Nem 1 baratnom van akinek 20-25-30 eves pasija van, ok viszont 16-17-18 evesek, es 1 kicsit sem mondhatjuk oket Bomba noknek( ez az igazsag)!

En inkabb ugy vok a dologgal h bulizok, haverokkal, jol erezzuk magunkat, es akkor is olyan helyekre jarunk ami 1 kicsit komolyabb, es az atlag tolunk 1-2-3 evvel idosebb. valahogy nem tok lealacsonyodni annyira h kislanyokra nyomuljak ( persze en se vok annyira idos) de akkor inkabb ritkabban legyen csajom mint valamijen elobb emlitett.+ van 1 \'haverom\' is aki neha azzal probal cikizni h neki mar mittom en mennyi csaja volt, nekem meg kevesebb. Hat bocs, de neki ha mindet osszeadjuk, sem annyira szep mint nekem eggyetlen egy. Bocs ha valakit ez megsert, de ez van, itt kerdezhetek :))))). kossz a vallaszokat elore is!


2009. máj. 20. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
a szépség relatív fogalom, kinek mi a szép. Másrészről meg egy 15-6-7 éves csaj is lehet olyan érett mint egy 18 vagy idősebb. Egyetemen nálunk elég sok 19-20 év körüli csaj van aki egy 16 éves szintjét nem üti meg:D
2009. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha egy huszonéves srác azért van együtt egy fiatalabb lánnyal, mert szexi, de buta és lehet hülyíteni, akkor az szerintem szánalmas. viszont nem egy párt ismerek, akik szintén ilyen korúak és nagyon is szerelmesek. itt már nem az számít h ki hány éves, hanem h ki az, aki miatt azt tudod mondani, hogy nem érdekelnek a körülmények, annyira szereted.

ezt bizonyítja pl az is, hogy én elsőéves egyetemista vagyok, a barátom 11es a gimiben (tudom, ez pont fordítva van), de mégse tartom gáznak a haverjaival lenni, mert jó társaság, elég intelligensek és jó velük beszélgetni. csak azért nem fogok tőlük elfordulni, mert két évvel fiatalabbak.

2009. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tőled idősebb, hanem nálad

bocsánat, de nagyon zavar, ha valaki nem tud magyarul

2009. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nos én vagyok az ellentéted. :) 19 éves srác vagyok, és régebben sok embertől megkaptam hogy nem vagyok válogatós.. ez alatt azt kell érteni, hogy az ismerőseim ugy érezték, hogy azok a lányok akikkel vagyok, nem szépek/nekik nem jön be... szerintem mindenkinek saját magának kell eldönteni, hogy akivel van: 1. miért van vele; 2. el tudja e fogadni oylannak amilyen (teccik e neki). nem azért volt lényegesen több barátnőm, mert ugy érettem ha nincs ló jó a szamár is, hanem azért, mert nem gondoltam hogy érdekelnie kéne a mások véleményének.. ergó azzal jártam aki nekem bejön.. és nem azért mert épp nem volt jobb dolgom...

mellékhatás, mostanra emiatt, szerintem egy kicsit nagyobb tapasztalatom lett a lányok terén, mint annak a kedves ismerősnek, aki pl leszolta a barátnőimet.. ez most nem felvágás, csak nagyon örülök neki.. :) biztos hogy nem csinálnám másképp ha ujrakezdeném.

2009. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!