Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne szeressem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szeressem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon tetszik és kezdem meg szeretni. Elvagyunk, még eddig nem találkoztunk csak beszélgetünk neten mert összefújt minket a szél. Képen nagyon szép és pont a zsánerem a lány. Kezdem hiányolni ha nem ír, úgymond fellángoltam . Attól félek hogy csalódik bennem vagy én benne vagy épen nem lesz semmi és nem akarom megszeretni. Nagyon sok srác van körülötte és velem nagyon normális. Ezért is kedvelem. Mit tegyek hogy ne szeressem meg mert félek hogy pofára fogok esni:S..
2011. ápr. 9. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy se szerencsés beleszeretni egy nőbe. Annak garantált pofára esés a vége. Szerintem került, keress mást.
2011. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 almighty77 ***** válasza:
72%

nem értem miért nem kellene megszeresd ! fuss neki és mit veszithetsz? ha te is független vagy meg a lány is, akkor adott a lehetőség, a csalódástól meg nem kell félni! az nem beszéd

hány lessz még,,,,,


34F

2011. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Minél előbb találkozz vele, hogy ne lovald bele magad semmibe (ha mégsem jönne össze)! De akkor meg keress mást, rengeteg helyes lány van.
2011. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem akarod megszeretni?????? Ne félj attól, hogy csalódni fogsz, különben is attól még, hogy sok fiú van körülötte, lehet, hogy ő is kezd belédesni!:) Szerintem ne akard ne megszeretni és ne mást keress!
2011. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De mennyit szoktatok egy nap beszélni, meg csak érzed az írásából, hogy ő mit érez irántad?:)
2011. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért kell annyira félni a pofáraeséstől?

Egyébként sem célszerű mindenkihez óriási reményeket fűzni, főleg úgy - ha jól értem - eddig még nem láttad és beszéltél vele élőben.

2011. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Onnan érzem hogy érez valamit, hogy attól függetlenül hogy 2-3 napja beszélünk úgy ír mint akinek bejönnék rengeteg -et meg :$ et ír meg az egész szövegkörnyezet azt tükrözi hogy érdeklődik irántam. Próbálok mihamarabb vele találkozni szerintem menni is fog. Köszönöm a normális válaszokat mindenkinek:) Tanulságosak !
2011. ápr. 9. 15:15
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy ilyen napi szinten hát tegnap kb 15 órától sms meg telefonozgatás az volt este 21-22 ig kb folyamatosan tartottuk a kapcsolatot ilyen 30-40 perces szünetekkel . :D
2011. ápr. 9. 15:16
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
És akkor most mit fogsz csinálni? Az nem megoldás ha pl. elkezded hanyagolni és nem beszélsz vele! Ez neki is rosszul esne, és nem hiszem, hogy te is valamivel is jobban éreznéd magad ettől! Miért nem beszélitek meg, hogy találkozzatok?:)
2011. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megbeszéljük ő is akar mihamarabb csak még nem rég óta "ismerjük" egymást :)
2011. ápr. 9. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!