Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék orosz/ukrán/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék orosz/ukrán/fehérorosz/észt lányt belföldön?

Figyelt kérdés

Meguntam a magyar lányokat, és ahogy nézelődtem ezek a típusok jönnek be a legjobban, hol találhatnék Magyarországon? hol lehet ismerkedni velük?


18 F

köszi


2011. dec. 26. 13:16
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ráadásul több tízezer lány aki 100%-ban orosz/ukrán/fehérorosz származású és magyar állampolgár is szoba jöhet, akik Magyarországot hazájuknak érzik, és akinek már a szülei is itt születtek. Vagy valamit nem olvastam?
2012. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Eredményeket értem el, ma megvolt az 1. hivatalos ismerkedésem egy orosz lánnyal, kinnt született, aztán ideköltöztek. 1. benyomások pozitívak! Szurkoljatok
2012. jan. 30. 21:47
 43/47 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Majd írd le, hogy hogy mennek a dolgok.
2012. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Tegnap is beszélgettünk, és ma is fogunk. Úgy gondolom, hogy jól haladok, bár nem kapkodom el, most az egyszer...

Még zárkózott és bizalmatlan is, de sztem ez természetes manapság. Majd még jelentkezem!

2012. febr. 1. 18:15
 45/47 anonim ***** válasza:
Miskolcon vannak ukrajnai kolis lányok. ;)
2012. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Félig orosz vagyok xD

23N

2012. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Méri László válasza:
Sziasztok. Szeretnék ismerkedni Orosz/ Ukrán/Fehérorosz lányal. Hol tudnék Magyarországon ismerkedni ilyen lányal? Nekem ezek a típusú lányok tetszenek. Van valaki aki tudna segíteni? Köszi
2015. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!