Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék orosz/ukrán/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék orosz/ukrán/fehérorosz/észt lányt belföldön?

Figyelt kérdés

Meguntam a magyar lányokat, és ahogy nézelődtem ezek a típusok jönnek be a legjobban, hol találhatnék Magyarországon? hol lehet ismerkedni velük?


18 F

köszi


2011. dec. 26. 13:16
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
47%

Pontosan, Nemzetközi iskolákban pl:Oroszországi Föderáció Magyarország Nagykövetségi Iskolája. Nem tudom hány éves vagy és, hogy hány barátnőd volt de ha orosz lánnyal akarsz összejönni akkor azt tanuld meg, hogy ott nem te irányitasz.

Az orosz, ukrán lányok mellé fel kell kötni a gatyád!! Saját tapasztalat:P российская девочка;)

2011. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
67%
A szláv nyelvek megkülönböztetik a férfi és a női nemet. Ennek aztán az a következménye, hogy a lányokban előbb kialakul a női identitástudat, aminek aztán az az eredménye, hogy valamivel nőiesebbek mint a magyar lányok, ahol mondhatjuk úgy, hogy ugyanazt a nyelvet beszélik mint a férfiak. A magyar nyelv kimondottan férfi nyelv. Azonkívül van egy érdekes férfi tulajdonság: A más kultúrából származó lányok vonzóbbak tudnak lenni számukra, mint a saját kultúrájukból való, mert úgymond exotikusabbak. Pl. az arabok, vagy az örmények bolondulnak a kékszemű lányokért, náluk ugyanis ez hiánycikk. Ezen nincs mit csodálkozni, valószínű, hogy a természet így próbálja meg elősegíteni a génkeveredést.
2011. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!:)

Még valami, hogy tudnék ezekkel a lányokkal ismerkedni akik ebbe az orosz suliba járnak? Keresgettem... nem találtam meg a suli honlapját. Menjek be, vagy mégis szerintetek mi a legjobb megoldás?

2011. dec. 28. 14:25
 24/47 anonim ***** válasza:

Az ukránok, oroszok, bolgárok, stb. jó része pravoszláv (orthodox keresztény). Szokták őket görögkeleti vallásúaknak is nevezni. Ne téveszd össze a görög katolikusokkal. Megtalálod őket a templomokban is. Még megjegyzem, nekik nem kötelező a vasárnapi mise látogatása.


[link]

2011. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
96%

Menj el Montenegróba nyaralni!

Garantálom hogy ott vannak bőven orosz,szerb nők,és még jól is néznek ki!

Gondolkodásodban megértelek,én sok helyen nyaraltam ,idehaza a lányok jóval nagyobb ribik és ennyi.És ne jöjjön senki se azzal hogy külföldön is ugyanazok a nők vannak,mert ez így nem igaz.

2012. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
m.o-n belul konkretan sehol,en is a baratommal ukrajnaban,otthon ismerkedtem meg,azota jarok hozza pestre.szep a magyar nyelv:)19L
2012. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Magyar nők közt aki már kicsit jobban néz ki mint az átlag, qurvára beképzelt. Érdekesmód kint nem ilyenek.


Montenegro: voltam már mint többször, de nagyon sok a muzulmán, ami ugye kapásból tabu (részükről) ez meg is látszik a szórakozóhelyeken, elég visszafogott mindenki.


Félorosz F/24

2012. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
47%

Na, én meg a magyar pasikat nem bírom.

Komolyan mondom, náluk bunkóbbal nem találkoztam.


Jobban bejönnek az északi típusú pl. németek, osztrákok. Ja, és sokkal kedvesebbek is.

2012. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
A privibe írónak üzenem: 22 vagyok :D
2012. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon élő ukrán lány vagyok, de semmiben nem különbözök a magyar lányoktól szerintem. :)
2012. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!