Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék orosz/ukrán/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék orosz/ukrán/fehérorosz/észt lányt belföldön?

Figyelt kérdés

Meguntam a magyar lányokat, és ahogy nézelődtem ezek a típusok jönnek be a legjobban, hol találhatnék Magyarországon? hol lehet ismerkedni velük?


18 F

köszi


2011. dec. 26. 13:16
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
75%

A magyar nők minőségtelenek, jól teszed kérdező, hogy mást keresel, de tényleg!


19L

2012. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
én Ukrajnába születtem,de viszont magyar vagyok..és itt is lakok...:D
2012. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
59%

Kisebbségi önkormányzati rendezvényekre nem gondoltál? Ott sok fiatal lány fel is lép, és ezért a kortársak is ott vannak.

Van nemzetiségi iskola annak környékén is úgy-e sok van.

Amúgy rengeteg magyar lány ukrán is.

Nekem a fél családom itt a fele Ukrajnában él.

Amúgy én nem keresek senkit.

De melyik megyében keresed? Mert mind a négy nemzet elég jellemzően egyes megyékben van. (Például a Dunántúlon, a 20-30-as években ott volt mezőgazdasági munkaerő hiány és sok polgárcsalád is átjött a csehek miatt ilyen munkára.)

2012. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
A szlovén lányok nagyon szépek szerintem.
2012. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Fejér megyei vagyok. Lehetőleg ezen a részen, de a környező megyék is beleférnek. Ezen nemzetiségeknek is vannak rendezvényeik Magyarországon? Ezekről hogy értesülhetnék?
2012. jan. 29. 16:56
 36/47 anonim ***** válasza:

Fehér megyében éppen pont sokan vannak.

ÉS tényleg google a barátod.

Az önkormányzatok amúgy az oldalukon ezeket megszokták hirdetni.

2012. jan. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
41%
18 évesen meguntad a magyar nőket... gratulálok, biztos sok százzal volt már kapcsolatod
2012. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Hidd el nagyon sokat gugliztam.

Utolsó, igen sokkal volt már dolgom, és tudtommal szabadon választhatom meg, hogy milyen lányokkal ismerkedem. A kérdésem egyáltalán nem volt offenzív, nem tudom miért háborodtál fel. Ha valami olyat írtam ami ezt kiváltotta belőled, azért elnézést kérek! Nem akartam "vitát" indítani a kérdésemmel.

2012. jan. 30. 15:18
 39/47 anonim ***** válasza:
51%

Félre ne értsd, nincs ellenemre, hogy más nemzeteknél keresel csajt, csak 18 évesen ez még nem szokott olyan megalapozott döntés lenni.


Beszélsz pl. oroszul? Ha igen, akkor elég jók az esélyeid az ismerkedésre...

Én beszélek oroszul, angolul, németül, hollandul és egy kicsit lengyelül is, és tényleg vonzóak a szláv lányok, volt is lengyel barátnőm, de mégsem kizárólag őket keresem...

2012. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Igen beszélek oroszul. Bár a tudásom eléggé kezdő, ezért is iratkozom be a Katedrához egy orosz nyelvtanfolyamra.
2012. jan. 30. 15:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!