Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt a csajt is le tudom venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a csajt is le tudom venni a lábáról jó humorral akinek nem jövök be?

Figyelt kérdés
Mert van olyan barátom, akit egyáltalán nem tartanak jó pasinak a csajok, de ha odmegy hozzájuk, akkor olyan dumát nyom, hogy pár nap múlva azok a csajok is fullra beleesnek, akiknek eszükbe sem jutott volna összejönni egy ilyen ronda sráccal. Mi ezeknek a srácoknak a titkuk?:
2011. dec. 24. 20:54
 1/10 Bummshakalaka ***** válasza:
Ez nem minden csajjal van igy. Sőt, mostanában egyre ritkább az olyan akik nem a külsőt nézik. A titkot te is tudod ott van benned;)
2011. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám magam rondának. Átlagos emberke vagyok. Nem igazán tűnök ki a tömegből (mondjuk ez a tömegtől is függ, mert nem vagyok ilyen emo meg "páwa" fiúcska), Ugyan úgy vagyok a lányokkal, mint a haverod. irigykednek rám a nálam jóképűbbnek titulált barátaim, mert a szövegemmel durván felülmúlom az ő jóképűségüket...
2011. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom ahogyan a 2. válaszadó. Ha egy lány okos, akkor túllép a külsőn és ha egy kicsit is szimpatikus vagyok neki, akkor jobb esélyeim lesznek a humorram mitn a bunkó kigyúrtnak. Persze a felszínes lányok másak, de ők egyedül is maradnak majd, mert senki sem tudja elviselni őket.
2011. dec. 24. 21:03
 4/10 A kérdező kommentje:
humorommal.
2011. dec. 24. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok mint a második hozzászóló.
2011. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
aha, sőt még ha deák elvtárs is segít akkor tuti
2011. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

feelv

:D

Na igen, az is eléggé befolyásoló tényező...

2011. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előnytelen külsőt csak pénzzel tudod kompenzálni, humorral nem.
2011. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, azoknál a lányoknál, akik a nagy verdára meg a millára mennek. Egy normális lány nem így van vele (persze, ha nem vagy olyan ronda, hogy csontot kelljen kötni rád, hogy a kutya játsszon veled).
2011. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én tényleg olyan ronda vagyok kb :D
2011. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!