Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szenvedjek, vagy mondjam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedjek, vagy mondjam meg?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú a történet, előre is elnézést érte!


Van egy lány, akit kiskorom óta ismerek, együtt játszottunk. Azonban egyszer csak elköltöztünk és megszakadt a kapcsolat. Azóta felnőttünk és mindössze köszönő viszony volt közöttünk egészen 4 nappal ezelőttig. Akkor ugyan is összefutottunk egy randi erejéig, beszélgettünk, nevetgéltünk, jól éreztük magunkat. A végén elköszöntünk és másnap ráírtam FB-on, hogy lenne e kedve újra összefutni. - Annyit tudni kell még, mielőtt folytatom, hogy nem rég ért véget egy 8 hónapos kapcsolata - Megjött a válasz:


"Bocsi h csak most írok sokat dolgoztam és nem voltam gépnél! Igen nagyon jól éreztem magam [:)] csak saját magammal se vagyok tisztába! olyan furcsa ez az egész, kicsit össze kell szednem magam nem akarom h azt érezd h te ilyen felejtő lennél a számomra! remélem ezzel nem bántottalak meg!"


Erre én a következőt írtam:


"Gondolom még nem zártad le magadban az előző kapcsolatodat azért írtad, hogy nem vagy tisztában magaddal. Szóval csak annyi, hogy én nem akarlak siettetni, majd amikor úgy érzed, hogy kész vagy továbblépni akkor... talizunk megint. [:)] "


Erre ő:


"Köszönöm!"



Ezzel csak az a baj, hogy beleszerettem. Tudom hülyeség, 1 randi után ilyet mondani. De egyszerűen egész nap csak ő jár a fejemben... Ha rá gondolok rögtön jobb a kedvem. Szinte biztos vagyok benne, hogy az ünnepek alatt már nincs szándékában találkozni amit nem fogok kibírni. Szeretném már újra látni, hallani a hangját. Nyálas mi? Pedig ez tőlem távol áll normál esetben. Mivel azt írtam neki, amit hallani szeretett volna, így ő nem is sejti, hogy én ennyire "rosszul" érzem magam nélküle.

De tudom, hogy időre van szüksége... Mit tegyek? Lányok? Fiúk? Mindenkitől elfogadom a választ, segítsetek!


Írjam meg neki őszintén, hogy mit érzek? Vagy ezzel csak rontanék a helyzeten?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. dec. 23. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár elmondhatod, de én a mondó vagyok hogy minden széphez türelem, és idő kell! Erre van is egy idézet " a kapkodás a selejt bölcsője" szóval nyugodtan megfontolva várj persze néha néha érdeklődj a honléte útán hogy hogy érzi magát stb...

Ez arra jó hogy: 1. látja, hogy figyelsz rá, és törődsz vele!

2. pedig nem hagyod hogy elfelejtsen némileg én ezt tudom mondani!


19f

2011. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)
2011. dec. 23. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd meg neki és mondd meg h ha csak ilyen felejtős barát lennél az se lenne rossz, mert szerinted be tudnád bizonyítani h érdemes vagy többre is, de senki nem vállalhat garanciát az érzelmeire és így ígéreteket sem tehet rá!!!

Mondd el neki h nem akarsz karácsonykor egyedül lenni és szerinted ő sem. :)

2011. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogee123 ***** válasza:
Ez naagyon aranyos volt.:) Énis ígyvagyok vele és mire megint lesz suli/munka meg iylenek addig még van egy csomó idő:/ Hány éves vagy? Vigyázz, ne kever dössze a tetszik/bejön szavakat a szeretemmel!:$ Szurkolok hajráá.;) SÉ nekedis boldogat.:D
2011. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


22 éves vagyok. Nem keverem össze, tudom mit érzek és azt nagyon erőteljesen! :)

2011. dec. 24. 09:59
 6/6 Bogee123 ***** válasza:
Akkor már nemvagy hormonváltozásban, a hirelen fellángolásaidnak már gondolom vége.:)
2011. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!