Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy fiúnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
mit mondjak neki?
2011. dec. 1. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
van csajod?
2011. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy a farkára próbálna-e?:D
2011. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eccerű,mint az ásóbot.

A sarkadra állsz,belenézöl egyenesen a szemeibe,aszondod:

-Hé bébi te meg én mostan randizunk,oszt ennyi a sztori.

2011. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy Szia! Tetszel! ? :D
2011. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hááát, ez emberenként változik és nem létezik rá egy BIZTOS megoldás...

mivel én is fiú vagyok - remélem te nem :)- nekem nem nagyon tetszene ha valaki odajönne és randira hivna...

"A titok" - a fiuk szeretik maguknak megszerezni a lányt/nőt és ha nem figyel fel rád egy társaságban, vagy rád se néz... stb. akkor nagyon kicsi a valószinűsége annak hogy valami is lehet a dologból.

DE - ha nézett, megpróbált megszólitani, vagy furcsán szótlan veled akkor ne keseredj el... lehet hogy csak bátortalan


Viszont a legfontosabb...

A kérdésed : hogyan mondd el hogy tetszik neked..

1. ha ez nem kölcsönös akkor semmi értelme tudnia róla,

mert csak cikizni fognak érte,

2. döntsd el hogy mit is akarsz tőle...

...és aszerint cselekedj

2011. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá olyankor, amikor a haverok a lehető legmesszebb vannak, és próbálj vele szóba elegyedni. Mindegy miről, suliról, zenékről, filmekről... De ne légy tolakodó, mert az nem nyerő. Ha látod rajta, hogy érdekled, és jól el tudtok beszélgetni, akkor próbálj meg nyitni felé. Pl kérd meg, hogy kísérjen haza.
2011. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nos.. talán mond meg neki h nagyon bejön neked? :D komolyan mit kell ráparázni? nem vesztesz semmit lényegében.. mert hát ha nem mondod el akkor nem tudja meg és nem jöttök össze semmiképp. de ha elmondod és akkor sem akar tőled semmit akkor meg nem. vesztesz valamit ? nem..
2011. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!