Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg egy fiunak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy fiunak ha tetszik nkm?

Figyelt kérdés
mar egy jopar hete megtetszett a fiu de nm tom h mondjam meg ezt neki segitsetek lecci!!!!
2011. máj. 19. 19:03
 1/7 R3al ***** válasza:

Menj oda és beszélj vele, előbb barátkozzatok... aztán randi is lehet, csak rajtatok múlik.


Sok sikert

2011. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam így ezzel!

Volt egy fiú, aki az osztályból mindegyik lánynak nagyon tetszett, és nekem is egy kicsit. A lányok állandóan nevettek, és mindig kérdezgették az osztálytársait, hogy mi a neve, hány éves stb. Nekem persze szerencsém is volt, mert a tesómmal járt egy osztályba. Sokszor gondolkoztam, hogy szólítsam le, időközben megtudtam a nevét, hogy hol lakik, stb. Mivel a többi lánynak tetszett, ésszerűnek tűnt, hogy köszönök neki, lazán, mintha nem is érdekelne, elmondom neki, hogy nagyon tetszik az osztálytársaimnak, és beszélek neki róluk. Persze sosem volt időm, mert szűk az időbeosztás a suliban, és év közepén jött a srác.. Addig addig halogattam, amíg el nem költözött, nem is tudjuk hova.. Na szép! És mi a tanulság? Ha jó beszélőkéd van, és karizmatikus személyiség vagy, spontán odamehetsz, és improvizálhatsz, vagy megpróbálhatsz tervezni, hogy mit mondasz, a környezettől függően. De vigyázz, a tervezésbe belesülhetsz! Ne tervezz előre minden szót! Mert elfelejted, és majd azon rágod magad, hogy "hol is tartottam?"


Tehát szerintem nyugodtam improvizálj, és szemezz sokat! =)


L/12

2011. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy kell megmondani. megjelenik, ráveted a vágyakozó "meggyűrném veled a lepedőt"-tekinteted-mosolyod és csak annyit kell mondani, sziókaaa ;) hidd el, AZONNAL tudni fogja, később meg le lehet tagadni, ha rosszul sül el és még ő érzi magát szarul :D
2011. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*L20
2011. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teccő Guszti, beléd estem mint xar a latrinába! Majd csókold szájon.


(Ha felém közelítenél így én nem tudnék ellenállni. Csak a nevet kellene kicserélned. Nem vagyok Guszti.)

2011. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább tényleg szemezz, meg a mimika, gesztusok amik árulkodnak.:)
2011. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyszerűen menj oda és mond el neki, hogy bejön.. nem nagy dolog, lehet lesz valami, lehet nem de jobb az elején tisztázni vele, hogy egyáltalán neki is bejössz-e mert ha nem tudod meg, akkor álmokba ringatod magad, és szar érzés lesz a pofára esés :S tapasztalatból mondom.
2011. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!