Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a fiúnak, hogy nem akarok többé találkozni vele?

Figyelt kérdés
Nincs semmi komoly közöttünk, még csók se volt. Úgy érzem nem tudom folytatni.
2011. márc. 5. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Azt mondd el, mit érzel. És ne kertelj. A fiúk nem tudják értelmezni a virágnyelvet, a képes beszédet és a metaforákat. A fiúknak a korrekt, érthető szavak kellenek.

A nők ezt nem tudják, emiatt pedig rengeteg félreértés születik, utána meg következik az, hogy "fú, milyen lúzer a srác, hogy nem adja föl"...

2011. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szepen megbeszeled vele,hogy szerinted nincs ertelme a talalkaknak nem akarsz tole semmi komolyabbat nincs semmi harag maradjatok baratok :)
2011. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Számtalan lekoptató szöveg létezik, de egyet hanyagolj: soha ne mondd senkinek, hogy más fiú miatt kosarazod ki!
2011. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Úgy kéne neki elmondanom, hogy ne bántsam meg semennyire. Kedvelem meg minden, de kapcsolatot nem szeretnék vele.

Ti mit fogadnátok legkönnyebben? (Nem tudom ő érez-e valamit...)

2011. márc. 5. 12:37
 5/17 anonim ***** válasza:
na várjál, nem tudod hogy ő érez e komolyabbat. Te nem érzel komolyabbat. Akkor minek koptatni? Barátként sem jó már?
2011. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Randizgatunk, nem barátként találkozunk sosem, de konkrétan egyikőnk se mondott ki semmit. Magamról tudom, hogy nem lesz több. Ő meg vagy nem érez semmit, vagy nem akar lerohanni.
2011. márc. 5. 12:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Én azt szerettem, ha közvetlen és egyenes volt a csaj. Ha már muszáj azt mondani, hogy ne tovább, akkor azt kell mondanod, hogy: "nem akarok veled semmi komolyat, de barátok maradhatunk".

Innentől a srác valószínű nem fog keresni, de ezen ne rágd magad!

2011. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hát, akkor szerintem szoritsd sarokba, úgy szerintem nem lesz neki fájdalmas, nekem legalábbis nem fájt volna.


Akkor fájdalmas, ha "majd találkozunk de most nem érek rá", "majd kereslek" és nem keresed.

2011. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem a "legyünk barátok" duma a lehető legrosszabb.
2011. márc. 5. 12:55
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondom, a legrosszabb, ha belekeversz a dologba egy harmadikat, tehát egy másik fiút. Ennél semmi sem csorbítja jobban a férfiember önbizalmát.


A "legyünk barátok"-szöveget meg kellene indokolnod valamivel, mert mi van, ha visszakérdez: "de miért? miért csak barátok?"...

2011. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!