Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Felfigyeltek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Felfigyeltek az olyan pasikra akik ordíttatják a kocsiban a zenét? Bejön ez nektek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 16:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

SZERINTEM JÓÓÓÓÓ HA HANGOS A ZENE (ÉSS HA MAI A ZENE)

BEJÖN

2011. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Bozsolé válasza:

nekem mindig az jut eszembe ilyenkor, hogy:

1.ha tisztán szól, nem sokáig lesz meg neki a hangcucc, mert a tolvajoknak is van füle, nem csak a lányoknak

2. alapvetően hang károsult lehet a pasi

3. az ilyenek miatt történnek a szirénás autós balesetek, mert önmagán kívül nem hall semmit!

2011. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Attól,h szól a Vectrámban a hifi és sportkipufogó van alatta,nem menőzni akarok,hisz a bnőm ül mellettem legtöbbször,akit nem az autómmal szedtem fel,sokkal inkább magamnak csináltam nem kevés pénzért.És nem apuci fizette ki,hanem magam dolgoztam meg az utolsó forintért is kb. 17 éves koromtól kezdve.Nem utolsó sorban 300ezer km levezetése alatt egyetlen egyszer sem okoztam balesetet,a szirénázó autókat meg mindig meghallottam. ;) 25/f
2011. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Háát, kivétel erősíti a szabályt. Meg végül is ez is olyan, hogy ha amúgy nincs önbizalmad ettől nem lesz jobb, max ha bejön és sikered lesz. És lazulni jó dolog, pl. 66-os úton átszáguldasz az államokon, ott valószínűleg senkit se fog zavarni, stb.. Viszont, ha valaki csak mutogatásból csinálja "Hőő nézd milyen kemény vagyok, OMFG" az gááz.


Nekünk meg 4kerék meghajtású BMW terepjárónk van. Máris mennyivel keményebb lettem. Na szóval olyasmikre gondolok, mint a shoutparkban a Harleys részben a motorosok.

2011. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Hát csajok, azért az is jó nagy f*szság h aki a telóján hallgatja max hangerőn a zenét úgy h más is hallja...Miért lenne szánalmas, mert ha pl ti meghalljátok 1 srác telóján h Justin Biber-t (vagy a halál tudja h h írják a nevét) hallgat vagy SP-t vagy akár Fluor-t akk persze futtok utána h "juj de cuki, SP-t hallgat"... -.-' ti se vagytok olyan álszentek mit ne mondhatnék.
2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!