Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen az ideális fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az ideális fiú lányok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értettem hogy mi tetszhet nektek egy fiúban és mi nem.Egy 18 éves önmagát leértékelő fiú..
2011. dec. 21. 22:15
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Szóval nekem sokkal komolyabb a gondolkodásom mint a többi osztálytársamnak.Húszon évesnek érzem magam agyi szinten.

A csajokhoz visszatérve.Ha a külsőt nézi az ember lehet hibát csinál mert a belső értékes.De ha a belsőt ismeri és tudja hogy szemét bunkó egy ember külsőre tuti nem találja már szépnek szerintem.

2011. dec. 31. 03:15
 42/43 anonim ***** válasza:

jó, tehát: kicsit félreértettél :) természetesen én se gondolom úgy, h a kisugárzás minden. az csak a figyelemfelkeltéshez kell, hogy egyáltalán elinduljon bármi is. ahhoz, h megtarts valakit, sokkal több kell. de ettől függetlenül, ha mindig azon parázol, h el fog hagyni téged valaki jobbért, akkor az úgy is lesz. meg az a másik, h NE akarj már tökéletes lenni senkinek se. a tökéletes baromira unalmas. nem tudom, mi kell ahhoz, h megtarts valakit, nyilván kell valami közös nevező, meg az, aminek a másik megtetszett. a többi szerintem már csak körítés, amin vagy lehet változtatni, vagy el lehet viselni. na de nem akarom, h úgy tűnjön, csak blablázok, a lényeg nekem úgyis az, h nem lehet senkivel komoly kapcsolatot úgy kezdeni, ha attól rettegsz, h rájön, h nem vagy tökéletes, vagy h elhagy téged valaki jobbért. az önbizalmadon meg csak te magad tudsz segíteni, minden fejben dől el (ami most megint maszlagnak fog tűnni neked, de nem az :P) de azért pluszpont neked, h benned van a küzdeni akarás, mindent bele! :)


Kérdező: az sose baj, ha érettebben gondolkozol, mint a kortársaid. legalább nem ragadsz le gyerekes hülyeségeken, mint a legtöbb tizenéves. amit meg a külsőről leírtál, az teljesen nyilvánvaló. meg tud csúnyítani és szépíteni is a külsőt a belső. de az, h nem számít a külső, az nem igaz. aki azt mondja, h nem nézi a külsőt, az hazudik. legalább annyira fontos, mint a belső. van az a hülye mondás tudod, h a külső fog meg, a belső megtart. vagy valami ilyesmi. lehet, h arra fognak felfigyelni, h h nézel ki, milyen a stílusod, milyen a kiállásod, hogyan öltözködsz, tehát amit lehet látni szemmel, de amire csak később jönnek rá, az az, h hogyan viselkedsz, hogyan nyilvánítasz véleményt, meg egyáltalán a saját gondolataid. abban az esetben pl nem a külső a mérvadó, h esélyt adhat az ember mindenkinek, még ha nem is a barna hajúakra bukik, vagy ilyenek. nem kell földhözragadtan kezelni ezeket a dolgokat. és ne érezd hátránynak, h érettebben gondolkozol, ebből csak profitálni fogsz, ha okosan csinálod. :)

2011. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Értem.Erre az évre megfogadtam magamnak csak a jó dolgokat fogom meghallgatni a rossz vélemények rólam nem érdekelnek.Például sokan mondják hogy aranyos vagyok..

Amúgy Boldog Új évet!

2012. jan. 1. 06:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!