Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen az ideális fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az ideális fiú lányok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értettem hogy mi tetszhet nektek egy fiúban és mi nem.Egy 18 éves önmagát leértékelő fiú..
2011. dec. 21. 22:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

16:16:

Az tök jó. :D Én összvissz 1 ilyen embert ismerek baráti körben. De arra sem igaz az összes :D

Bár kérdés, hogy mennyire véresen komolyan kondolod ezeket :D

Amúgy hány éves vagy? Azért az sem mindegy :D



21F

2011. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kell véresen komolyan venni ezeket se. De szerintem az a lényeg, h semmit se kell túlzásba vinni. :P

Mondjuk azok, akiket ismerek és akikre ez igaz, azok 24-25 évtől kezdődnek, tehát valamennyire már benőtt a fejük. :D Ja és 21 vagyok.

2011. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

"tehát valamennyire már benőtt a fejük" Ugye most nem alázni akarsz? :D:D


Különben normális keretek között optimális elvárások. Ha a listádon szereplő dolgoknak csak kis szikrája is megvan valakiben, sz@r ember már nem lehet, az biztos.



21F

2011. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

lehet itt nagynak tűnnek az elvárásaim, de azért mondtam, h 24-25 évtől kezdődően (nem alázni akartalak dehhhogy :P), csak nekik ez már nem ismeretlen és nem tűnik nagy dolognak.


és igen, ahogy írtad, sz.r emberekkel nem állok össze, megvan az értékrendem, és minek legyek olyannal, aki csak lehúzna, nem igaz? :P az egy normál kapcsolat, ha mindkét fél hozzátesz a másikhoz, isn't it? :P

2011. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

17:10:

Ofc it is. ^^


Bár amennyire én tudom, ezek az elvárásosdik messzerepülnek, mikor az ember szerelmes xD Nem tudom te hogy vagy képes rostálni :D Sok minden utólag derül ki ^^

Tán csak nem karrierista vagy? :D


21F

2011. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

nem tudhatom, nem voltam még szerelmes hála az égnek :D


rostálni? :D nem rostálok én, nem úgy van az, h azokkal állok csak szóba, akik megfelelnek ezeknek...nagyon sok barátom van, akik ezeknek az ellentéte, de akivel hosszútávra terveznék, akkor abban keresném ezeket. ééééted


karrierista... nem tudom, ez ma már mit jelent

2011. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Éééééééétem! :D Rendjén is van ez így! :D


Az első mondaton jót mosolyogtam :D:D Egy állásponton vagyunk, ezek szerint xDD


A karrierista lényegében egy törtető személy, aki bármi áron megvalósítja azt amit kitűzött. Annyi különbség van a törtető és a karrierista között, hogy a karriersita átgázol bárkin kíméletlenül ha saját érdeke kívánja.

De végülis mindegy, az elhangzottak alapján úgy vélem rád ez nem igazán vonatkozik ^^


Amúgy eszembe jutott két idézet. Már nem tudom hol olvastam, de ajánlom! :D

"Ha lehet, válassz egy fiatal férfit. Egyremegy. Az idősebb sem érettebb...."

"A legtöbb férfiról - akiből gondolod, hogy jó férj lenne - kiderül, hogy már az."



Kérdező, neked pedig ezt ajánlom figyelmedbe. Remekül kifejti a lényeget amire szükséged van. Röviden és tömören :D:D:D:D

[link]



21F

2011. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hogy nekem is van 1-2 igényem lánnyal kapcsolatba.De mindig mindegyikbe találtam olyat ami nem jó tulajdonság.Vagyis nem találtam számomra megfelelő tökéletes lányt. :S
2011. dec. 23. 18:48
 29/43 anonim ***** válasza:

szerintem meg karrierista az is, aki mindent megtesz az álmaiért, nem érdekli, ha kinevetik érte, küzd és sokkal többet elér, mint az, aki azért nem mer kockáztatni, mert fél a bukástól. meg persze az is karrierista, akinek a szakmai sikere a legfontosabb. amit te leírtál, az már inkább negatívabb, de mindegy, én nem tartom rossznak, ha valaki előtérbe helyezi a karrierjét, más dolgokkal szemben. nincs ezzel semmi baj, amíg a családot el nem hanyagolja. ájj már megint szómenésem lett, de csak mert kész a tiramisu és a maradék kávét meg bedöntöttem


na de te meg mit kampányolsz a fiatalabb pasikért? :D azért ha nem is minden esetben, de legtöbbször egy 30 év körüli pasi mégis érettebb, mint egy 20 év körüli, mi lenne ha beismernéd? :P

2011. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

:D:D Tiramisu + kávé, nice :D Sok lesz az a koffein estére, nemgondolod? :D


Nem kampányolok én semmiért! :D Nem tartom igaznak a korhoz kötött érettséget. Ez független ettől :PP Több variációt sikerült már tapasztalnom :)

Én annak a híve vagyok, hogy az azonos kor az optimális. Őszintén, kicsit elfanyarodok mikor itt gyk-n dumálgatnak a csajok, hogy huszonévesen harmincas palival űzik az ipart.

A fiatalság az fiatalság. Értem én mindenki állás pontját, karrier, célok meg érettség ide vagy oda.

Egy huszonéves lány ne a harmincasok életét élje :) Persze ez csak a véleményem. Mindenki azt csinál amit szeretne ;)



21F

2011. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!