Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen az ideális fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az ideális fiú lányok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értettem hogy mi tetszhet nektek egy fiúban és mi nem.Egy 18 éves önmagát leértékelő fiú..
2011. dec. 21. 22:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
ha önmagát nem értékeli le :)
2011. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Megvan rá az okom szerintem.Kicsi vagyok csupán 163 cm csak 54 kg.Rendes,megértő.Úgy érzem mégis hogy senkinek nem kellek.
2011. dec. 21. 22:18
 3/43 anonim ***** válasza:
Hát ezekkel az adottságokkal vagy elkezdesz gyúrni, vagy ha egy kicsit is kisgyerekes vagy lányos pofád van akkor Justin Bieber utánzat leszel. Ez a 2 lehetőséged van.
2011. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
én 189 cm vagyok szőke haj és kék szem,ss-be bevettek volna :D,egyébként igaz a lányok magas fiúkat szeretik,gyúrj!
2011. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Na épp ez az hogy kinézzek kb 15-nek..

A gyúrással meg úgy érzem nem mennék semmire..Egy törpe kigyúrva..Mi értelme lenne? :S

2011. dec. 21. 22:29
 6/43 anonim ***** válasza:

ismerek nálad alacsonyabb csajt:D


személyiségre legyen határozott, merjen kezdeményezni, legyen önbizalma, de azért ne vigye túlzásba, tudjon szeretni, és ezt mutassa is ki (nem kell nyáltenger, csak éreztesse), legyen udvarias, megértő, kedves. legyen humorérzéke, és azért általában legyen jókedélyű, mert a depressziós srácokból már elegem van.


nekem fontos, hogy a srác magasabb legyen nálam... sötét hajat, sötét szemet szeretem, de pont az ellenkező típusú sráccal jártam több évig, szóval ez nem mérvadó.

2011. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
elég ha csak magabiztos és önbizalommal rendelkező fiatalember vagy apukám. nem kell ezt túl kombizni ilyen gyúrás hülyeségekkel :D
2011. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Csak úgy érzem néhány ember direkt elveszi az önbizalmamat is..:S
2011. dec. 21. 22:53
 9/43 ameoland ***** válasza:
Tipikus magyar mentalitás. Ha látják, hogy valaki felfele kapaszkodik, 2 kézzel rántják vissza. Szinte biztos, hogy direkt próbálnak megtartani azon a szánalmas szinten ahol vagy. Ha te elfogadod önmagad, majd más is elfogad annak, aki te akarsz lenni. Nehéz, de a te életed a te utad a te döntéseid
2011. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
4/9-es szép lehetsz^^ pont ilyen bejön 20
2011. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!