Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen az ideális fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az ideális fiú lányok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értettem hogy mi tetszhet nektek egy fiúban és mi nem.Egy 18 éves önmagát leértékelő fiú..
2011. dec. 21. 22:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

kérdező: akkor talán írd le az ideálodat, érdekelne :P


á, hát muszáj volt meginni na. tiramisut nem ettem, hanem csináltam. :)


de abban persze igazad van, h nem köthető korhoz az érettség, találkoztam már 18-19 éves fiúkkal, akiknek kifejezetten érett volt a gondolkodásuk, és 28-30-asokkal is, akik még mindig azt hitték, tinik... de ettől függetlenül, tartom azt, h idősebb korban jobban előfordul az érettség, azért, mert többet is megélt, több élettapasztalata van, stb. gondolom, ezt nem vitatod? :P


és én se értem azokat, akiknek "kikötés" a plusz 5-10 év... ha igazán vonzana egy férfi, nem nézném, h hány éves (nyilván még reális keretek között). tehát nem adok több esélyt egy harmincasnak, csak azt mondom, h ők már többségükben valamennyire "felnőttek" (soksok kivétel van ofkorsz).


kicsit itt ellent kell mondjak magamnak, mert épp egy 27 éves férfi tetszik, de erről sem tehetek, mert mindig is tetszettek az okos, magabiztos pasik. :)


ajj és sikerült már megint vállalhatatlanul sokat dumálnom. :D na írd csak le, neked milyen az ideális lány, hadd tudjak gúnyolódni, h nem is akkora elvárások, mindet megtalálod egy-egy lányban. :P na de kajak érdekel :)

2011. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Azt nem vitatom. Eléggé jól össze csiki-csukiztuk itt a dolgokat, ezt már nem lehet jobban mélyíteni, szűkíteni :D:D:D Hogy is firtathatnám... Tíz év az tíz év.

Mi 10 évvel ezelőtt még tépkedett fűszálakkal söprögettük a bokrok alját a kispajtásokkal b@sszemg... xDD



Nem tudom, hogy tőlem kérdezed-e az ideális lányjelölt jellemét vagy sem, de válaszolok rá.

Legalábbis próbálok, mert mocskosul nehéz az elméleti szintet elkülöníteni a gyakorlati szinttől. Pláne, hogy én magam is kicsit fura arc vagyok és kissé keverednek bennem a személyiségek ha lehet így fogalmazni. Állítólag a csillagjegy... Ha hinnék benne, hinnék nekik...

Na de a lényeg.

Mivel magam sem dúskálok a magabiztosságtól, kényelmetlenül érzem magam kirívó emberek társaságában (avagy ha már annyira szeretjük az angolt, nevezzük nevén, ők a "blatant slag"-ok :D). Ergó csutka magabiztos csajjal nem szívesen kezdenék, azthiszem félnék tőle :D:D Vagy legalábbis az elvárásoktól biztos. Nyulagmas életet szeretem, nem hátrány ha a csaj is. Sok problémát megelőz.

Inkább jámbor természete legyen, de az legyen kedves, empatikus. Az intelligenciáról annyit, hogy nem kifejezetten előny ha távmunkában NASA szimulációs programfejlesztő. Ez oylan közömbös dolog. Ha van oké, ha nincs az is. Csak buta ne legyen mint a bűn.

Kiráz a hideg azoktól a csajoktól, akik megszólalnak és megolvad tőlük az aszfalt... Alapvető intelligencia és kész :)

Engem nem igazán foglalkoztat, mennyire céltudatos. Már önmagában utállom ezt a kifejezést, mert annyi mindent bele lehet magyarázni... Nálam ez kb annyit jelent, hogy mondjuk határozott célja, hogy piackutató legyen. Ezért képes végig gürcölni a középsulit majd egy neves egyetemet. Kezdetben éhbérér segédkedni, hogy harmincas éveire legyen valaki. Na nálam ez a céltudat definíciója. Mivel én nem kimondottan ez vagyok, így szerintem hosszú távon nem is működne a kapcsolat egy ilyen nővel :) Ezért nem is vágyok ilyenre.

Belsőről még annyit, amit te is leírtál. Nem bunkó, megnyilvánulása nem fröcsög a mocsoktól. Káromkodni énis szoktam néha, de azért ne minden mondata ilyen szaftos legyen.

Szeret viccelődni, ökörködni, de teszi ezt olyan környezetben ahol annak helye van.

Fiatal vagyok/vagyunk, ne vegye véresen komolyan az életet. Még van 40 évünk rommá gürizni magunkat, a fiatalság hamar elszáll.

Nem vagyok bulizós, de engem nem zavar ha eljár barátokkal. Ha néha engem is elcsábít, egye fene.

Fuh, most így hirtelen ennyi jutott eszembe a belsőről, de úgyis tudom, hogyha lenyomom a válasz elküldése gombot, ismét eszembe jut egy novella xDDD (Szeretek hosszan regélni, ez már biztos feltűnt :D:D)

Külsőről beszélni még nehezebb. Nem vagyok abban a szerepben, hogy rommá válogathassam magam. Annak ellenére, hogy kissé nagydarab vagyok (bár már úton a kisdarab felé :D kissé csíkosan, de sikeresen) a vékony pici lányok jönnek be. De igazából az arc ami dönt úgyis. Erről nem is írnék többet :D



Legközelebb óvatosan kérj jellemrajzot, mert nem tudhatod kibe botlasz :D:D Minap egy csaj kér ötleteket szexualitáshoz, hát adtam neki egy 3x ekkora novellát :D:D



21F

2011. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Külsőleg:Legyen aranyos cuki pofija meg lehetőleg barna hajú.Meg remélhetőleg ne kövér.

Belsőleg:Legyen kedves,megértő,ne legyen kényes és tudjon szeretni.

Visszatérve én hiába 18 vagyok úgy érzem magam mint aki 30 év körül van.Olyan sok lelki sokk csalódás ért.Meg szinte úgy érzem állatkertbe vagyok néha..Engem meg mindenki túl komolynak tart...

2011. dec. 23. 20:38
 34/43 anonim ***** válasza:

Mi 10 évvel ezelőtt még tépkedett fűszálakkal söprögettük a bokrok alját a kispajtásokka


ez mi? :D Én 10 évvel ezelőtt még nagyban bűnöztem :D


szóval ne legyen űbermagabiztos...tiszta :D de szerintem nem feltétlen minden magabiztos lánynak hűdemagasok az igényei... vagy nemtom. :)


Kiráz a hideg azoktól a csajoktól, akik megszólalnak és megolvad tőlük az aszfalt...


mekkora szöveged van, nem mondom :DD


céltudatos alatt pl azt érteném, h tudja, mit akar (úgy hosszútávon pl) és ez nem azt jelenti, h kijelenti, h ő akkor plasztikai sebész lesz, vagy kultúrantropológus, hanem legalább a képességeivel tisztában van és tudja, h azzal akar foglalkozni, amihez ért. szerintem ez nagy dolog. :)


de látod kb ugyanazokat írtad le belsőről, mint én, csak más szavakkal. csak én próbáltam úgy kb pontosan megnevezni.


arról meg, h a fiatalság elszáll, ezzel teljesen egyetértek. van egy nagyon jó barátom, akivel kicsit eltérő a véleményünk a munkáról és a karrierről. ő azt vallja, h ő azért dolgozik, és azért akarja magát halálra dolgozni mondjuk még vagy 10-20 évig, h aztán teszem azt 40 éves korára jól éljen. amikor meg megkérdezem tőle, h mi van, ha roncs lesz addigra és kedve se lesz élni amiatt, mert kiégett? vagy mi lesz akkor ha már nem is fog élni? azt mondja, akkor így járt. így szerintem nem is lehet élni. pl tök jó pasinak tartom őt is, és egészen addig a pillanatig még el is tudtam volna képzelni őt a jövőmben, de vele pl éppen ezért semmi komolyat nem kezdenék.


úton a kisdarab felé? :D és hh csíkosan? terhességi csíkok? és most fogsz szülni és akkor leszel kisdarab? :D na már be is fogtam. :D


kérdező: szerintem kicsit konkrétan határoztad meg a dolgokat. már nem belekötni akarok, de pl már nem is kezdesz egy lánnyal, ha illik rá a leírásod a belsőre, de mondjuk nem barna, hanem vörös a haja? vagy nem kezdesz azzal, akire a külső ráillik, de nem kedves? és nem gondolkoztál el azon, h miért tart mindenki túl komolynak? ennek biztos lehet oka. egyébként meg: szeretsz komoly lenni? mert ha igen, akkor mit számít, mások mit gondolnak? és mit értesz az alatt pontosan, h idősebbnek érzed magad? más a gondolkodásmódod? pl miben? az meg, h más az értékrended, az sose baj, mert majd akkor olyat fogsz találni magadnak, akinek hasonlóan más.

2011. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

12:22:

Örülök, hogy kifejtetted a céltudatosságot. Ezek szerint én is az vagyok, de nem is tudtam magamról O.o


A fiatalságos résszel nem vitatkozom, 100%-ban egyet értek azzal amit mondasz.


Az úton a kisdarab felé úgy értsd, hogy pöppet kövér voltam/vagyok. Szeptember vége óta 23 kilót dobtam le és folytatom tovább.

A csíkosságot eltaláltad. De csak a kérget kapargattad. Azt amit most leadtam eléggé hamar szedtem fel korábban. Hasam/derekam úgy szétrepedt, hogy egy fiú ikrekkel terhes kismama csak pislogna mint a sz@r. Nekem speciel ebből fakad az önbizalom hiányom :D Csöppet zsákbamacska vagyok és nehéz ezzel a tudattal élni.



21F

2011. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

az nem semmi, ha annyit leadtál :O mit sportolsz? :)

most erre mit mondjak? fogadd el magad minél előbb és annál előbb fogadnak el mások is. :P

2011. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Nem sportolok semmit. Sajnos soha életemben nem tettem, nincs kivel, nincs hol. Futni lehetne, de ember legyen a talpán aki ennyi súlyfelesleggel futni kezd.

Csupán kiiktattam a sok hitvány élelmiszert az életemből és kész :) Régen csak ilyen cukros üdítőket ittam, az vezetett a hízáshoz. Jóformán elég volt leállni azzal, mert én életemben soha nem ettem sokat. Nem is bírtam soha. Egy 26-os pizza rajtam kifog :D:D

Kezdetben edzettem itthon egy napi 25 percet, de most ez kicsit visszaapadt :D Jövőre majd valami kondit beiktatok.


Sajnos ez a fogadd el magad maszlag már nem tud meghatni. Nem tudok mit hozzáfűzni, magasröptű blamázs az egész. Akár csak az, hogy aki nem kockáztat nem is nyer :D:D Imádom ezt a két idézetet. Olyanok mint a vallás...



21F

2011. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy komoly hogy a gondolkodásom másabb mint az osztálytársaké meg sok emberé.

Ez a külső-belső dolog kicsit zsákba macska mert ha jó a külső de honnan tudni milyen a belső.De ha a belsőt tudod meg a külsőt meg már alapból megtudod ítélni.Azért kicsit számít a külső is.

2011. dec. 29. 03:09
 39/43 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatból beszéltem. lehet neked maszlagnak tűnik, de nekem bejött. amíg utáltam magam, mások se voltak rám nagyon kíváncsiak. szerintem van benne valami, de persze nem célom nekem senkit "megtéríteni". :P


kérdező nálad elakadtam, mit is akarsz mondani :D próbáld már meg kicsit egyszerűbben körbeírni. :)

2011. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

18:52:

Azért írtam, hogy maszlag (bár ez kicsit erős volt, elismerem) mert hiába fogadom el magam, hiába tűnök pozitívnak az édes kevés, hogy valakit meg is tartsak.


Tele van itt a gyk is olyan sztorikkal, elszáll a rózsaszín köd és elmúlik a szexuális vonzalom. Jobban szembetűnnek a dolgok. A tudat marcangoló, hogy senkinek sem lehetek tökéletes... Csak maximum elfogadható aztán ha jön jobb, lapát... Veszettül megalázó...


Mondjuk ettől félnem sem kéne, mert az ebből fakadó önbizalom hiányom már így is olyan kritikus szinten van, hogy esélytelen bármilyen értelmes kapcsolat...


Elég komplex dolog ez, ördögi kör. De mindegy, még van pár évem a 30-ig ^^ Addig beleadok apait anyait.



21F

2011. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!