Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lesz több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz több mint barátság, vagy lehet hogy másokkal is így viselkedik?

Figyelt kérdés
Nos,nem rég ismerkedtem meg egy sráccal,szinte teljes véletlenből...Eleinte nem nagyon érdekelt,nem foglalkoztam úgy vele,majd egész jól összebarátkoztunk mostanra,és úgy tűnik,látszólag hasonló a felfogásunk,stílusunk,jól megértjük egymást,és kicsit sem unalmasak a "találkák",jól szórakozunk,egyszóval összeillenénk. Azonban nem tudom eldönteni hogy többet érezne-e irántam vagy hogy lehet-e egyáltalán ebből szerelem. Sokat vagyunk újabban együtt (hetente többször is találkozunk),névnapomon is kaptam tőle ajándékot,pedig(akkor még csak egy hete)egy hónapja ismerem... volt hogy átkarolt,és találkozásnál meg búcsúzásnál is adott puszit.Egyszer úgy érzem,tényleg alakul valami,egyszer pedig úgy mintha csak jó barátok lennénk,egyszerűen nem tudom megfejteni.. Nem ismerem azért annyira,így nem tudom,másokkal is ilyen-e,másokkal is így viselkedik,vagy hogy is mondjam,stb... A haverjait meg inkább nem faggatom erről,mert annyira se ismerem,mint őt... Szerintetek?
2011. dec. 18. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meging kombinálsz!
2011. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt felfoghatod egy kedves gesztusnak is, hogy puszit ad találkozáskor, és nem akar egyből az ágyba vinni!
2011. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!