Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit már ismerek 3 éve.Nagyon jó barátok vagyok szoktunk beszélgetni meg minden.De a csaj barátként tekint rám és van barátja.Szeretnék ötleteket kérni,hogyan közeldjek hozzá,hogy megváltozzon a dolog,hogy barátságbol kapcsolat legyen.
2011. dec. 4. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Addíg amíg van barátja. Ne legyél suttyó s*ggfej.

Majd ha lefarcol a kanja, rástartolhatsz.

2011. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát figyeljcsak! ha megfogadod a javaslatomat; akkor tégy meg valamit! addig amig barátja van, felejtsd el! ne akarj III. lenni. milyen lenne; szingli őis, meg teis, összejöttök, te nagyon szereted, és valaki bepofátlankodik a helyedre, mert neki a te barátnődre fáj a foga! Hát bizony neked sem esne jól... ugye? De azonkívül... két dolog van; ha egy nő csak barátként tekint rád, akkor az sajna úgyis van... DE ha meg akarod ezt változtatni / gondolom megakarod/ akkor csinálj vele közös progikat... menj el vele vmi flamós étterembe... menj vele moziba, etc... vidd magaddal vsárolni.. kérd ki a véleményét; pl. hogy áll ez a ruha, vagy milyen lenne ez-az. Elhivhatod idővel magadhoz is, máramennyiben nem volt nálatok... Tedd meghitté a hangulatot! legyen 1-2 égő illatos gyertyád! vegyél vörösbort! igyatok! sztorizgassatok! a lényeg; legyen jókedv. aztán ha mámorban vagytok; megcsókolhatod; HA nem utasítja vissza, nyert ügyed van!! --Chocky--
2011. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom mit mondjak :) Végre egy ember itt az oldalon,aki tényleg jó tanácsokat ad a másiknak.Nagyon köszönöm én is igy gondoltam,hogy közös programokat szervezek.Már rajta vagyok a témán majd most lesz a talli is :) Nagyon köszi :)
2011. dec. 4. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Kockáztatod egy barátság végét, ha nem sikerül. Megéri?

Ha sikerül mégis, egy embert megbántasz, aki nem érdemli meg, a barátját.

Óvatosan tapogatózhatsz, körbeírhatod a dolgot, de ne erőltesd a fizikai kapcsolatot, amíg nem szakít a barátjával.

Bár ki tudja, lehet, hogy bevesznek harmadiknak...

2011. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!