Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mi fiuk hivjuk el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mi fiuk hivjuk el a lanyokat randira es miert nem ok minket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 02:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

lányként én is hívtam el pasikat,kétszer fordult elő mindösszesen,és vissza is utasítottak!

nem jó érzés,de túl lehet élni!bár azóta nem próbálkoztam,de szerintem nem is fogok.

és hogy még egy személyes dolgot leírjak:a párom egy átlagos ,,jófiú",aki határozott,ambiciózus,és van humora!

és nem kőgazdag!szval én erre a típusra bukom!

24n

2011. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

"pedig jobb lenne, mert sajnos ma már a lányok választanak párt "


Ez nem ma van igy, regen egyszeruen elkepzelhetetlen volt, hogy egy no kezdemenyezen. A fiuk udvaroltak, de a lanyok nem mindenkinek mondtak igent, csak egy valakinek!!

2011. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt honnan a p*csából veszed? Téged még nem hívott el csaj randizni? :O
2011. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Miert mi fiuk hivjuk el a lanyokat randira es miert nem ok minket?"


Még sosem figyeltem meg ezt a szabályt. Eleve mi a fene az a "randi"? Csak komplikáljuk a dolgokat fölöslegesen, ha használjuk ezt a szót. Minek azon agyalni, hogy egy adott találkozás, közös időtöltés "randi" volt-e vagy sem?


Az meg leegyszerűsítés, hogy a férfi kezdeményez. Gyakran a férfi kezdeményez látható módon, de általában csak azután, hogy a nőtől már kapott némi bátorítást, ami lehet egy bizonyos tekintet, mosoly, testtartás stb., amire a férfi ösztönösen érzékeny, amíg tele nem tömte a fejét nőklapjás elméletekkel, hogy ő a "vadász" stb.

2011. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nah de az sem tul szorakoztato hogy a lanyok utanad futkosnak ...azt se tudod hova kuld oket a fe*ebe vagy mit csinalj...
2011. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert ez kellemetlen és ezért nem akarnak randira hívni minket.
2011. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!