Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mi fiuk hivjuk el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mi fiuk hivjuk el a lanyokat randira es miert nem ok minket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 02:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert lefoglalja őket a sok randi meghívás visszautasítása :D:D:D:D:D
2011. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Így szokás. 1-2 kultúrát leszámítva ez onnan ered gondolom, hogy a ffiak voltak a "vadászok". Más emlős fajoknál is a hím egyedek küzdenek meg a nőstényekért, bizonyítva rátermettségüket az utódnemzésre, a magunk módján ugyanez érvényesül az embereknél is. Persze ma már ez eléggé árnyalt kezd lenni, de ebbe ne menjünk bele.


Nézz St. Hubertus reklámot neten, az adhat némi ötletet :)

2011. dec. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

pedig jobb lenne, mert sajnos ma már a lányok választanak párt


a sok fiú hiába próbálkozik, ha csak visszautasíáts kapnak és a maradék önbizalmuk is elvesztik a beképzelt, agyon dícsérgetett szép lányok miatt

2011. dec. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez így azért erős túlzás, nem? Odajön hozzád random csaj, hogy "gyere velem randizni", és te mennél azonnal?


Ebben a gondolatban van egyébként az egész probléma gyökere: Nincs önbizalom, és emiatt minden felelősség át lesz hárítva a lányokra.


Önbizalom nélkül nem is szabad csodálkozni ezen. Félreértés ne essék, a jó kiállás nem minden, de nagyon sokat számít. A sokszor emlegetett "kigyúrt macsók megkapnak minden csajt" típusú emberek nem azért szednek össze annyimindenkit, mert "kigyúrt macsó buták", hanem mert van egy nagyadag önbizalmuk, és ez imponáló a lányoknak.


És egy visszautasítás, de még több visszautasítás sem jegy a Forever Alone klubba. Talpra kell állni, igenis tovább kell próbálkozni, és nem csak a, hogy is mondtad, agyondícsérgetettszéplányok-nál, hanem azoknál, akik tényleg tetszenek.


A párkapcsolat nem státusszimbólum, az 2 ember közös döntése.

2011. dec. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 03:17


te lány vagy, könnyen beszélsz


persze, komolyan egyszer be kéne vezetni, hogy a lányok próbálkozzanak fiúknál és jó sok visszautasítást kívánok nekik, hogy végre megtapasztalják és megértsék milyen is a mi helyzetünk

akkor nem papolnál itt a tovább kell próbálkozni minden visszautasítás után szöveggel, annyira idegesítő


amikor az embert már 30 lány utasítja vissza kb. egymás után az élettől is elmegy a kedve az embernek nem hogy még tovább próbálkozzon


ja és semmi bunkóság nem volt bennem, normális, udvarias bemutatkozás, mosoly, humor, de ez sem elég


21/F

2011. dec. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 03:45


jah, vagy épp ez volt a baj!


hogy nem voltam elég bunkó és nem smároltam, tapiztam le egyből, hogy még ellenkezni se tudjon!

2011. dec. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Hm, éreztem, hogy oda kellett volna írnom a végére, hogy 25/F :P


Nem, nem lány vagyok, és igen, én is átestem már ezen az egészen, kaptam kosarat nem is egyet, és lám, mégis van barárnőm (21 évesen még nem volt), nem anyátlanodtam el, nem menekültem el elefántcsonttoronyba, etc etc etc, pedig a sztereotípiák közé sem sorolnám magam éppenséggel.


És igen, pont ezt mondom, kell a kiállás. A mosoly, humor, ilyesmi önmagában nem elég. Nem hiába emlegettem a fenti reklámot - a legnemesebb vadat meg kell ám hódítani ;)


De azt továbbra is fenntartom, ez *sohasem* 1 emberen múlik. Hiába lehetsz a leglehengerlőbb személyiség, humoros, bármi, ha az adott csajnak nem jössz be. Akkor így jártál barátom, bármily szar érzés, de keresni kell egy másikat. Vagy döngetni a kapukat, hátha kinyílnak :)


25/F

2011. dec. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
(Jah, és a kiállást ne keverjük össze a bunkósággal. Az sztem is kreténség. A non-verbális közléseid figyeld meg, illetve másokét, akiket te "nőcsábásznak" fogadsz el. És nem a letaperolásra célzok most)
2011. dec. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

A férfi a vadász, a nő a vad. A férfi jutalma a vad, a nőé pedig a tudat, hogy ő a jutalom.


Aki ezt nem érti, az ne csajozzon. És ezt nem kegyetlenségből írom, hanem mert egy normális, kiegyensúlyozott férfi-nő kapcsolat ezen alapszik. Aki a csajozási, önértékelési problémáira az a "meg

2011. dec. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

(bocs véletlenül elküldtem)


az a megoldás, hogy 'akkor én ezt nem csinálom, csinálja más helyettem', az gondolkodjon már el egy kicsit, hogy mit is szeretne megvalósítani.

2011. dec. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!