Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mennyiben befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyiben befolyásolja a lányokat ha egy srác autóval megy a randira?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Engem semmiben sem.Nem lesz attól jobb a szemembe, ha most megérkezik egy szuper kocsival...Számomra nem ez a fontos.:)Felőlem jöhet villamossal is.:)
2009. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Engem annyira nem erdekel az auto, hogy nagyon (mondjuk lehet azert, mert nekunk soha nem is volt). Raadasul számomra van romantikus toltete a kozos bkv-zasnak. :)
2009. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

ha azzal akar felvágni, hogy van autója (vagy ami még rosszabb: csak jogosítványa van és az apjáé a kocsi), akkor nagyon gáz

de ha természetes neki, hogy autóval jár és úgy is kezeli, akkor nem befolyásol, esetleg annyiban, hogy örülök neki, ha hazavisz, mert így gyorsabb és kényelmesebb

2009. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Engem sokban befolyásol! Sokkal jobban vonzódom egy "autos pasihoz" mint egy csövy-hez aki szalad a koszos busz után!

Amúgy egy igazi randihoz sokkal elegánsabb egy auto!

2009. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az ugyan miért gáz, hogy csak jogosítványa van és nincs saját kocsija és az "apja kocsijával" mászkál? Igaz lány vagyok és 20 éves és általában kocsival közlekedek ami nem a sajátom, nyilván 20 évesen nincs kocsim...nem tudom ebbe mi a gáz:D

nekem nem ront semmit azon ha a fiu nem kocsival jön, de azért jobb ha van, tényleg hazatud vinni meg minden, de nem befolyásol semmit.

2009. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem érdekel, ha van jogsija, ha nincs, ha saját kocsival jön, ha apu vagy ha céges autóval jön, csak érjen oda pontosan. Ja és ne várja el, hogy első randin én kocsikázok vele. Egy autóval nem tud levenni a lábamról. Akkor sem, ha az egy Audi A6-os. Örülök, hogy telik neki rá, de nem az autójával szeretnék együtt lenni, hanem a férfivel.
2009. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem befolyásol, olyan értelemben, hogy ha apuci BMW-ét hozza el és azzal akar villogni akkor szánalmas, és ebből lejön, hogy milyen is a srác valójában. De ha egy múltévezredből szalajtott ütött kopott autóval jár, az is kellemetlen tud lenni a lánynak. Inkább a tömegközlekedés. De lehet azért gondolkodok így mert én és a barátom motorral járunk. Tavasszal-nyáron-ősszel, télen pedig marad a busz.
2009. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem sem befolyásol. És szerintem is gáz, ha valaki a szülei cuccaival akar villogni. Sok ilyet ismerek. Nem azt mondom, mi is jártunk a szülők kocsijával, de az csak egy pici Suzuki volt és az első perctől tudtam, h az a családi kocsi :) Aki meg a bkv-val közlekedőket csövinek titulálta, jó lenne ha a tejparaszt megjegyzéseit megtartaná magának.
2009. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!