Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon tetszik egy srác,de nem igazán tudok közeledni hozzá!! Nemrég volt egy ilyen "osztálybuli" féleség és akkor többször is észrevettem hogy nézett engem,(egyszer egymás szemébe is néztünk több másodpercig) de ez nem egyszeri alkalom volt!! Csak úgy suliban is szokott nézni!! Akkor szerintetek tetszem neki?? :/
2011. dec. 10. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2011. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen meg akar.
2011. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy drogos,van ilyen ismerősöm, mindenkit bámul percekig...de amugy 2 lehetőség van:vagy nagyon tetszel neki, és azért néz, vagy nagyon csúnya vagy szerinte és azért néz
2011. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy drogos lenne.. jól ismerem.. :)
2011. dec. 10. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki az tuti. :)
2011. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a dugnivaló nőt látja benned.
2011. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.. de úgy érzem, mintha úgy nézne engem, hogy Ő direkt azt akarná hogy a szemébe nézzek meg ilyesmi.De nem sürven beszélgetünk, mert Ő amolyan menő csávó.. szerintem bejövök neki, de nem vagok benne biztos!! :/
2011. dec. 12. 18:26
 8/8 anonim válasza:

sztem tetszel neki!légy benne biztos:)

de a legjobb ha megkérded tőle!sok sikert!!!!!!

2011. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!