Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha facebookon megnézek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookon megnézek valakit ő ugye nem fogja látni? Érdekelne egy srác, csak nem akarom, hogy megtudja.

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem latja..
2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyugiii :)
2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Facebook nélkül meghalnátok??
2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
utolsó, a fb nagyon is jó.. csak tudni kell hasznalni..
2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, és hogy használod jól, ha a felhasználók nagy része hamis adatokat ad meg magáról??? Nekem nincs fb.-m. Legszívesebben megkérném azt a román gyereket, aki feltörte a NASA szervert is, hogy omlassza össze az egyész f@szbúkot. Sokaknak elvonási tünete lenne.
2011. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A facebook ha olyan sok mindenre jó lenne nekem is lenne.Ebből gondolom,hogy semmire sem jó azt leszámítva,hogy a sok hülye ott élje a szerelmi életét.Ja meg azoknak akiknek vannak külföldön ismerőseik akikkel ott tartják a kapcsolatot,de a hülye gyerekeknek csak azért van mert az állítólag hasznos meg menő...
2011. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Ha megnézed és a srácnak van olyan alkalmazása ami mutatja hogy ki nézte meg és hányszor akkor lebuktál de ez csak akkor van ha az ismerősöd az illető ha nincs ilyen alkalmazása akkor nem fogja látni. Amúgy 2 hónapja van facebookom de már fontolom hogy törlöm magam a ge**be facebook-ról a sok fa***g miatt.


F/20

2011. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

22:09


Végre egy normális ember. Kíváncsi lennék, hogyha valami csúcs hacker haza vágná az egészet, hány kis retardált idióta lenne öngyilkos, mert nem tudja virtuálisan élni a szerelmi életét.

Semmire nem jó az a szar, csak arra, hogy ezzel vágjon fel a sok idióta. Nehogy nekem azt mondja már valaki, hogy 18 évese személyesen ismer 1200 embert, mert nem hiszem el.

Ráadásul minek csatlakozzak önként, hogy hozzájáruljak, hogy Zuckerberg milliókat keressen? És nekem ebből mi hasznom van?

2011. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem pl. nagyon jól jön az egyetem miatt.. oda töltjük fel a vizsgakérdéseket, a szövegeket, stb stb.. sztem jó, mondjon, ki mit akar.. aki meg hamis adatokat ad meg magarol, azzal nem kell foglalkozni, de ha már van vmennyi tapasztalatod ugy az élet terén, akkor ezt ki tudod szűrni.. ha meg nem, akkor igy jártál :D
2011. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aszomszedneni ***** válasza:

25 éves vagyok , viszonylag normális Férfi ,van Facebook profilom (már nincs mellette se iWiW , se MyVip )és elég sok dolgot el tudok intézni ennek segítségével igen alacsony költség mellett .

Szerintem a Facebook igenis hasznos dolog. Igen vannak idióta felhasználók, akik csak "poénból" vannak fent és igen ők nagyon sokan vannak, viszont miattuk nem kellene talán leminősíteni a többi felhasználót és magát az oldalt .

Ennyi erővel ezt az oldalt is le lehetne minősíteni , mert minden második kérdés az , hogy "vajon terhes vagyok-e ?" és hasonló baromságok(!) , amit általában 17 vagy ennél fiatalabb lányok irkálnak + a fogamzásgátló szedésével kapcsolatos kérdések , amiket pláne nem értek , hiszen egy patikus Bőven pontosabban el tudna magyarázni, ha a kis drágák vennék a fáradtságot és megkérdeznék , de nem ők , a többi felvilágosult értelmiségitől próbálnak információhoz jutni, esetenként 0% -os információ tartalommal .


a Facebookon meg nyugodtan lehet nézegetni mások profilját, egyelőre arról még nem küldenek értesítőt...

2011. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!