Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz facebookon ráirni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz facebookon ráirni egy csajra aki szimpi de nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 10:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz...de írd meg neki amit gondoltál amikor a képére hokiztál....:D
2011. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. Csodálkoznál, ha tudnád, mennyien ismerkednek manapság az interneten keresztül!
2011. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz!Én is így ismertem meg egy aranyos és szeretni való pasit,hogy FB-on rám írt!
2011. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Összejöttetek?
2011. nov. 3. 10:43
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
és mivel írsz rá? Photosoppal?
2011. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

ma 10:45


Még gyakorold azt a fogalmat amit úgy neveznek, hogy: humor.

2011. nov. 3. 11:02
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
igen... velem folyton ezt csinálják és már rohadtul idegesít...
2011. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

10:41 -es vagyok!

Még csak levelezünk,de már tervben van a találka is.Légy bátor és írj rá akire szeretnél!Nem fogja a fejed leharapni hidd el :)

2011. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

attól függ, hány éves vagy, illetve a lány hány éves... a tiniknél még elmegy, és a lányok "cukinak" is gondolhatják (lásd fentebb), valamint a tizenéves srácoknak sem annyira gáz még, hiszen még kis esetlenek ők is, elnézhető


de pl. ha énrám rám ír egy huszonéves pasi fb-n ismeretlenül és ismerkedni akar, csak annyit mondok: még egy lúzer aki élőben nem tud csajozni, és finoman, de éreztetem ezt vele

2011. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"még egy lúzer aki élőben nem tud csajozni, és finoman, de éreztetem ezt vele"


Meglátott és megtetszettél neki. Lehet élúben soha nem futnátok össze, hogy úgy kezdeményezhessen. Szerintem akkor lenne lúzer, ha azt mondaná: Nem irok rá mert, lehet lúzernek fog tartani. Inkább meg se próbálom megismerni, csak ne tartsanak lúzernek"

2011. nov. 3. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!