Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz facebookon ráirni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz facebookon ráirni egy csajra aki szimpi de nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 10:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

eleve hogy látott meg, ha nem is ismerjük egymást? ezek szerint keresgél... tehát az a célja, hogy csajt találjon


ha mégis csak véletlenül látott meg, elég felszínes dolog, hogy egy fb adatlap alapján vagyok szimpatikus neki, számomra már ez elárulja róla, hogy nem túl mély gondolkodású az illető, és hogy nem is valami válogatós, ha csak úgy ismeretlenül, néhány kép meg kedvenc zenekar alapján akar ismerkedni... felőlem lehet valami akármilyen adonisz a fészbukon, akkor se akarnék így ismerkedni vele, ha személyesen nem futunk össze soha az életben annak biztosan meg van az oka, ha meg meg kell ismernünk egymást, akkor úgyis találkozni fogunk, mert a sors úgy hozza


nem mellesleg idegesítő is, főleg ha van párom, és meglátja, hogy vadidegen pasik írkálnak nekem, aztán magyarázkodhatok, hogy de nem is ismerem

2011. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Szerintem tök ugyanaz ha előben futtok össze véletlenül vagy éppen face-n talál rád véletlenül. Az utóbbi nem lehet a "sors keze"? Dehogynem. :)
2011. nov. 3. 13:34
 13/26 anonim ***** válasza:
a facebook nem egy katalógus és én nem egy profil vagyok... élő, lélegző ember vagyok, és élő, lélegző emberekkel szeretnék ismerkedni, nem profilokkal... így már érthető?
2011. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
És ha csak annyit közölne az illető, hogy szeretne találkozni veled, mivel nem valószin hogy csak úgy véletlenól összefussatok szándékosan meghiv igy?
2011. nov. 3. 13:50
 15/26 anonim ***** válasza:
megkérdezném, h mirefel akar találkozni? azt se tudom, ki fia borja, és nem is érdekel, nekem van elég személyes kontaktusom is, így nincs szükségem arra, hogy még direktbe szedjek össze vadidegeneket a neten
2011. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"azt se tudom, ki fia borja, és nem is érdekel, nekem van elég személyes kontaktusom is, így nincs szükségem arra, hogy még direktbe szedjek össze vadidegeneket a neten"


Annyira röhejes vagy hogy az hihetetlen. Ha élőben megy oda valaki hozzád akkor tudod ki fijaborja? Vagy akkor is azt mondod, hogy te ki a franc vagy, húzz el innen mert van elég kontaktusom már igy is? Nem vagy semmi.

2011. nov. 3. 14:01
 17/26 anonim ***** válasza:

ma 11:02


Még gyakorold egy kicsit a kapcsolatteremtést. És ne a facebookon élj. van a Valóságos élet is .

2011. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
személyes kontaktus, az éppen az mikor odajön hozzám valaki az utcán... és van elég ilyen... most, hogy tisztában vagy a fogalommal, olvasd újra, amit írtam
2011. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval egy flegma önelégült egoista pics@ vagy, aki fent hordja az orrát és elforditja a fejét ha véletlenül egy ismeretlen férfi megmerészeli szólitani.
2011. nov. 3. 14:10
 20/26 anonim ***** válasza:

még mindig nem érted... épp ellenkezőleg, ha személyesen meg mer szólítani egy ismeretlen férfi, a stílusától, modorától függően szóba elegyedek vele vagy visszautasítom... a páromat is így ismertem meg, sőt, elsőre még el is küldtem a fenébe, mert épp morcos voltam, de nem adta fel és megnyert magának :)

viszont ez eleve el van b.szva, ha már direktbe van neten megbeszélve egy találkozó, hiszen ott tényleg csak egy adatlapot látsz és nem magát a személyt...nem látod a stílusát, a gesztusait, a mozdulatait, nem hallod, hogyan beszél... eleve nem lehet ezek nélkül a dolgok nélkül belekezdeni az ismerkedésbe

2011. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!