Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz facebookon ráirni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz facebookon ráirni egy csajra aki szimpi de nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 10:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"hiszen ott tényleg csak egy adatlapot látsz és nem magát a személyt...nem látod a stílusát, a gesztusait, a mozdulatait, nem hallod, hogyan beszél... eleve nem lehet ezek nélkül a dolgok nélkül belekezdeni az ismerkedésbe"


Ezt magyarázom ember. Mi van abban, ha megkérdezel valakit, nincs-e kedve összefutni, hogy ezek mind meglegyenek? Amikor meglátott az utcán a barátod, akkor tudta hogy beszélsz, milyen gesztusaid vannak? Nem. Csak egy képet látott messziről ami megtetszett neki és úgy döntött odamegy hogy a többi is kiderüljön. Azaz nem látott rólad csak egy "képet".

2011. nov. 3. 14:19
 22/26 anonim ***** válasza:
egy élő képet látott rólam, látta a mozdulataimat, a gesztusaimat, meg tudott figyelni, mielőtt odajött, egy 3d élő embert látott...nem egy profilt
2011. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Persze. Elég fura gondolkodás, de ha neked ez tetszik az a te dolgod.
2011. nov. 3. 14:31
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Olvasgattam a vitátokat egy válaszolóval, és én is azt mondom, hogy...mért is lenne gáz? és mért is lenne rosszabb mint élőben?


Hiszen ha fB adatlapon meglátod a képét, ráadásul ott még több infot meg is tudhatsz róla adatlapján, élőben meg csak azt látod, hogy néz ki. Nincs ráírva az, hogy mit szeret, mik a kedvencei stb.


És ha így fb profil alapján szimpatikus mért ne lehetne talizni? Mitől félnek a lányok? Mi van ha átvert, vagy egy pedofil? Élőben is odamehet egy srác aki lehet nagyon kedvesnek mutatja magát közben meg egy szemét aki csak strigulázza a csajokat...


Ráadásul még én azért is jobbnak tartom a fb ot vagy a társkeresőket, meg a csetet, mert ott nem annyira nyomulós mintha valahol közterületen szólítanád meg ahol tolakodásnak is tűnhet, ha csak úgy leszólítod vadidegenül. Lehet hogy éppen siet valahová, te meg feltartod de a neten nem tartod fel. :)

2011. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az egész facebook gáz.
2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hello!

Nem írtad meg hány éves vagy, mert az sem mindegy szerintem. Nem gáz, csak más stílus kell egy tinilányhoz, meg más egy 20+ lányhoz.


Ha még olyan 17-18 éves srác lennék, én próbálkoznék valami viccessel a csajoknál. Pl. kipróbálnám azt hogy ráírok: Szerinted gáz ismerkedni a Facebook-on ha még nem is ismerjük egymást? :D Erre csak reagálna valamit. :) Ezt biztosan kipróbálnám. Meg pl. azt hogy szeretnél magadnak egy igazi élő plüssmackót? :) Szerintem a tinicsajoknál a vicces stílus a nyerő, no meg nem árt ha cukifej is vagy mellé. De ezt én már nem tesztelhetem le mert már nekem ennél érettebbnek kell lennem.


Az idősebb lányoknak már komolyabb írás kell. Meg ott nem a vicces oldalad kell megvillantsad hanem azt hogy te egy céltudatos határozott férfi vagy, és pont rád várt eddig. Na ez sokkal nehezebb ügy. Most bánom hogy mért nem vagyok 18 éves olyan könnyen be tudnék csajozni. A vicces stílus nekem jól megy. De most valahogy gőzöm sincs hogy hódítsak a 20+ lányok köréből. :S

2011. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!