Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagadják a csajok h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják a csajok h köztük nincs sok ribi?

Figyelt kérdés

a történet annyi h kölcsönkértem apám cl500-as mercédesét, és szombat este, mikor meglátta a társaság 4-5 lány tagja, szó szerint majdnem elélvezett...meg is lepődtem... utána oly kedvesek voltak hozzám, meg símogattak meg ilyenek...:S

Oly érdekes hogy mikor a saját e34-es BMW-m el megyek akkor ilyen nincs... és elvileg , értelmes okos, dekoratív, szép lányok nagyon... nem utolsó.... 21f


2011. nov. 30. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ez úgy megy,hogy vannak köztük elég nagy számban a ribik,de ha kérdezi valaki,akkor 1 se vallja be.söt,aki az,általában ő álszenteskedik a leg jobban.de kiváncsi lennék,hogy ha oda állítanék egy akárhol megrendezett buliba trabanttal,hány százan nem foglalkoznának vele,a maradék kiröhögne.ha egy Ferrarival mennék oda,ki derülne,hogy ki a tuatqrva,és ha valahol lehet egyáltalán magyarországon kapni,egy Koenigsegg autóval is, akkor derülne ki,hogy ki igazán autóbolond.a sok ribi meg nem tudná,miért folyik mindenki nyála az én kocsimra
2011. dec. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A lányok a náluk szebb lányokat r.ibancnak nevezik.

A fiúk a náluk szebb fiúkat b.uzinak nevezik.


Persze csak jó esetben. Rossz esetben az illető elismeri és beletörődik, hogy ő egy senki, bűn ronda és senkinek se kell, és ha szellemileg ennyire leépült, akkor tényleg nem fog kelleni senkinek.


Minden lány szembesül fiatal korában a pénzéhes lányokkal. Látja őket a tévében, hallja a férfiak panaszait és a barátnők pletykáit. Látja, hogy ilyen nők is vannak. A butábbak ezt követendő példának tartják, akik meg helyes nevelést kaptak, kerülendő példának tartják.


Amúgy az nem baj, ha az ember mindenben meglátja a pénzt, a hasznot, hiszen akkor válik jó üzletemberré. De pont a párkapcsolatokban nem kéne hasznot keresni! Az nem arról szól, hanem a szerelemről! Sajnos pár emberből már kivesztek az érzelmek és a szexre csak haszonforrásként tekintenek. Akkor meg jobban jár, ha kiáll a sarokra...


Más oldalról megvizsgálva csupán természetes jelenségről van szó. Az állatvilágban a nőstények a legerősebb, leggazdagabb (pl legszebb fészkű) hímet választják. Vagyis olyan párt keresnek, aki biztos jövőt tud teremteni az utódaiknak. Ha innen nézzük, teljesen jogos a gazdag pasikra hajtani, mert ők biztosítanak megélhetést a családunknak.


A múlt embereinek íratlan törvény szabta meg, hogy nem házasodhatnak szegényebb emberrel. Akkoriban a családfő engedélye kellett a házassághoz, és ha a gyerekek nem is, de az apa nagy figyelmet fordított a vőlegény/menyasszony vagyoni helyzetére. (megjegyzem, hogy azért voltak kivételek, igaz szerelmek is) Az érdekházasság elfogadott volt, főleg nemeseknél, királyoknál. Ez így első olvasásra nagyon csúnya dolog. Tulajdonképpen ma is ugyanez történik, csak nem ismerik el, nem mondják ki.


Mire ezt leírtam, elbizonytalanodtam, hogy most akkor mit is gondoljak ezekről a nőkről.

Én személy szerint nem szeretnék olyan kapcsolatot hosszú távon, ami csak a pénzről szól (meg amúgy sincs pénzem). Jobb az igaz szerelem.

2011. dec. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a megtisztelő válaszokat, egyetértésem fejezem ki...sajnos...:(
2011. dec. 31. 15:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát izé...mit mondjak erre? Ha azt mondom, hogy nem minden lány ribi, akkor nem hiszel nekem, és letámad a többi jóérzésű barátod is, hogy k*rva vagyok. Ha azt mondom, hogy minden lány ribi, attól meg nem lesz jobb neked sem.
2012. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!