Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti ezt díjazzátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti ezt díjazzátok?

Figyelt kérdés

Díjazzátok ha egy srác nem facebookon írogat, hanem személyesen odamegy és megmondja hogy mivan? Pl tetszik egy csaj suliba de nem ismerjük egymást csak szemezgetni szoktunk és sztetek hatásosabb lenne ha odamennék és mondanám neki hogy tetszik és szeretném jobban megismerni mint ha mondjuk ugyanezt megírnám neki facebookon?

17/F


2011. nov. 25. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt nevezem határozott férfinak.
2011. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kéz távolság a legjobb. :) Dúrrr egy pofon. :P
2011. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha oda mész és úgy mondod meg akkor az hirtelen lesokkolhatja és lehet nem úgy válaszol hirtelen ahogy épp akarna, tehát nincs gondolkodási ideje mert nem számít rá. Ha facebookon írsz akkor pedig van ideje átgondolni és visszaírni.
2011. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban örülnék neki, ha személyesen tenné meg valaki. :))

16/L

2011. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
régen se volt fészbúk, mégis megszülettünk.
2011. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Facebook-on? Felejtsd el, nagyon béna!

Régen még mobil se volt!

2011. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
IGEN végre egy normális fiú.
2011. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj oda hozzá, de ne támadd le így, hogy nagyon bejössz, mert megijed meg hasonlók. Inkább valami ilyesmivel, hogy szia, szoktalak lárni a suliba, melyik osztályba jársz, az milyen tagotzat, én au xyba járok xy tagozatra, az a tanár tanít titeket stb. Majd ha már többet beszélgettek, akkor kezdj el kicsit jobban nyomulni.
2011. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolóval teljesen egyetértek! :)
2011. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Naná, hogy örülnék. Nyílt és egyenes, és legalább kiderül, hogy nem csak kamuzol. Meg a facebook elég személytelen. Élőben jobb.
2011. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!