Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagadják a csajok h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják a csajok h köztük nincs sok ribi?

Figyelt kérdés

a történet annyi h kölcsönkértem apám cl500-as mercédesét, és szombat este, mikor meglátta a társaság 4-5 lány tagja, szó szerint majdnem elélvezett...meg is lepődtem... utána oly kedvesek voltak hozzám, meg símogattak meg ilyenek...:S

Oly érdekes hogy mikor a saját e34-es BMW-m el megyek akkor ilyen nincs... és elvileg , értelmes okos, dekoratív, szép lányok nagyon... nem utolsó.... 21f


2011. nov. 30. 19:07
1 2
 1/14 szamóca.. ***** válasza:

hat a kérdést szerintem rosszul fogalmaztad ugyan meg (vagy én értem rosszul), mert ha tagadom hogy nincs sok ribi akkor azt mondom sok van. sejtem nem ezt akartad mondani...

na de feltételezzük hogy értem.

tagadja a tököm. sok van. azt tagadom, hogy mindegyik az lenne. most nem tudom, lehet te úgy érzed, hogy mivel hoztál egy - ugyan kevésbé reprezentatív - de legalább példát akkor meg is van döntve a világ, és innentől ez tudományosan elfogadott tény lesz, de nem így van. majd ha minden egyes nőből - az elsőtől az utolsóig - ilyen reakciót váltasz ki, akkor lehet "minden nő pénzéhes rib..nc" megállapításokat tenni.

2011. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ismerős :,D De komolyan. Én is ismerek egy csomó ilyet , de csak egyet hozok fel példának.

Már 15 évesen a város R*BANCA volt nagy betűvel. Végigment rajta minimum 50 ember. Ezt kb 15-16 évesen. Aztán minden buliba "kavargat" srácokkal. Most 18 és kikéri magának hogy ő ribi :@

2011. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 MariskaHargitai ***** válasza:
Nem tagadják, hanem ezt hazudják...
2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha nem tűnt volna fel, a lányok azok, akik a legtöbbször leribancozzák egymást, tehát a kérdésed nem helytálló.

A szituval kapcsolatban nincs hozzáfűznivalóm, van ilyen is, van másmilyen is

2011. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők több mint 50%-a a pénz hatására másképpen viselkedik.

Nekem is mióta autóm, és munkahelyem van, azóta látom, hogy olyan lányok fejezik ki tetszésüket, akik addig fent hordták az orrukat, és még köszönni is nehezükre esett.

Én meg pont leszarom őket, a igényeikkel. Na az ilyeneket szokták a férfiak egy éjszaka után dobni.

2011. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mi ezzel a baj? Nem mondom, hogy nincs sok ribi, de ha valaki nem az, akkor se hisztek mar neki.
2011. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A mai világban a politikán és nőkön kívül senkinek sem hiszek... :D
2011. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát a történet amit mondtál, elég szarügy.Tanulság:váltsál társaságot.
2011. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én soha sem ismertem olyan lányt aki vállalta,hogy ribi.

egyik sem ismeri el magáról.

csak a rivális hölgyről!

2011. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fogják felvállalni, hogy ilyenek, mert a nők legnagyobb része álszet. elhitet a férfiakkal ezt azt, aztán félrekúr a menő autós kannal. Mert csakis kizáróan ösztönlények. Nem fegják bevvalni magukról, hogy ribik, hogy is ne? Miért a politikusok bevallják hogy lopnak? Nem! De mindenki tudja, hogy lopnak. Ugyanez van a lányokkal is, csak a pénzre mennek,. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek.
2011. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!