Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Miért nem próbálkozik be nálam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mostanában sokat vagyunk együtt(heti 2X-3X talizunk).( mondjuk úgy hogy üzleti ügyben) Mindig hangsúlyozza hogy milyen jó csaj vagyok meg hogy biztos ötülök h mki megnéz az utcán, stb. Tuti tetszem neki, de még nem próbálkozott be. Lehet tart a visszautasítástól? Pedig nekem bejön nagyon. Múltkor is mentünk a kocsijában és elment mellettünk egy másik autó. Mondta hogy milyen jó autó. Én meg mondtam hogy sztem ez is jó(amibe ülltünk). És akkor mondta hogy jó tágas, jól leget bene döngetni. Pár évvel fiatalabb vagyok nála, vajon ez zavarja. De tuti tetszem neki!!!!
2009. máj. 13. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hát asszem már meg is adta neked a választ:P ha ügyes vagy ki tudod keresni a szövegből..
2009. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem nehéz kitalálni, h. csak ˇmeg akar döngetniˇhisz te írtad!!!!

elég célzás volt, h. ez mondta, nemfeltünő, h. mindíg mondja, h. jó csaj vagy meg ilyenek, és a kocsi meg elég tágas, ezt felesleges volt kérdezned, hiszen már tudod te is a választ!!!!!!:)

2009. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz, de a lényeg: Miért nem kezdeményez? Nekem kellene?? Mert én biztos nem fogok!!
2009. máj. 13. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A jól lehet döngetni benne lehet egy humoros beszólás ismerősök közt is. Sok ember nem keveri a mondjuk úgy üzleti ügyeit és a magánéletét. Ha úgy érzed bejösz neki és ő is bejön neked csak kérdezd meg mosolyogva, hogy ugyan mikor hív már el valahova? A végére mehet a "Csak nem nekem kell??!!" mondat is. Akkor majd kiderül, hogy arcra esel vagy sem :)
2009. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj annyira nem komoly üzleti ügy, csak nem akarom megmondani hogy milyen viszonyban állunk, azért írtam... és tegeződünk...
2009. máj. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!