Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főleg fiúk véleménye érdekel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk véleménye érdekel! Ilyenkor mi zajlik a háttérben (és a fejetekben)? 22/L

Figyelt kérdés

A szakításom utána a barátnőm segíteni akart és szervezett egy kis iszogatást náluk. Elhívta a bátyja haverját meg engem is, tudta, hogy tetszik nekem a srác.

Gondolva, hogy ebből még jó is kisülhet, elmentem, iszogattunk nem keveset, a barátnőm kidőlt, maradtunk hárman. A srác meg én cigiztünk, kimentünk, beszélgettünk. Mindegy egyes cigizésnél "éleződött a helyzet" és végül megcsókolt. Fura volt, mert jól esett, holott még fájt kicsit az előző szakítás. Na mindegy, csókolózgattunk, majd elkérte a számom, ezek hagyták el a száját (már ami megmaradt, nagyon berúgtunk, ezt nem tagadom...):

- ugye nincs barátod? hogyhogy? nekem sincs barátnőm...most ért véget egy négy éves kapcsolatom, egy hónapja (na itt már gyanús volt...)

- nem ezt terveztem mára, de nagyon örülök, hogy így alakult

- én nem szoktam ilyet csinálni, de ez jólesik...

- találkozzunk! de nem is ismerjük egymást...házasságot még nem ígérhetek (jó, tudom, hogy ezt poénnak szánta valószínűleg, de azért néztem, hogy "ez hülye")


na mindegy, szóval hazament, volt némi sms (igen, én kezdeményeztem) majd másnap rám írt, hogy lejön hozzám vasárnap, fussunk össze, ha van kedvem. Én persze igent mondtam, utána nem beszéltünk szombat estig, amikor megint én írtam rá chaten, kérdezvén, hogy: a holnappal mi lesz?? Mondta, hogy jön, majd hív...na itt már éreztem, hogy ebből SÉÉÉMMI nem lesz :D

Majd tegnap délben jött is az sms, hogy elcsaltál egy buliba és használhatatlan, ezért nem jön.

Én meg: "értem. sajnálom. szia."


Na most őőőőszintén??? :D áruljátok el nekem, nálatok mi zajlik ilyenkor?

Én direkt nem erőltettem az smsek után a beszélgetést, ő keresett fel, hogy találkozzunk, aztán az utolsó percig kihúzza, hogy lemondja :D és én vagyok megint sajnálva, holott direkt nem éltem bele magam semmibe, mert TUDTAM, hogy ez lesz...


2011. nov. 28. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál több alkoholt!
2011. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja, természetesen nem vagyok naiv: tény, hogy nem akar semmit ezek után, tudom. Rossz érzés, nem értem, de nem fogom keresni soha többé.
2011. nov. 28. 19:07
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy érzem rátapintottál a lényegre :D
2011. nov. 28. 19:07
 4/10 anonim válasza:
Csak meg akar dugni. ennyi
2011. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát még azt se, ha lemondta...úgy meg nehéz.
2011. nov. 28. 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Szakítás után jól esik vígasztalódni. Neked is jól esett azt mondtad. Nem tudom ála mi volt a rossz, én tuti mentem volna hozzád a helyében.:) Lehet hogy abban a "buliban" ott lesz az exe is és még hozzá húz, vagy én nem tudom. Én mentem volna;P


F/16

2011. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén két dolog lehetséges:

- Rájött hogy nem is tetszel neki, csak képtelen ezt mondani neked.

- Túlságosan betett neki a szakítása nincs még túl rajta nagy benne az érzelmi zűrzavar.

2011. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetett vmi nagy szerelmi bánata egyikőtöknek se,ha ilyen gyorsan egymásra hangolódtatok :D
2011. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem volt :D róla nem tudok nyilatkozni...
2011. nov. 29. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
mármint mielőtt megismerted ezt a csávót,épp szakítottál vkivel nem?na arra mondom,hogy azt az emberkét nagyon szerethetted,ha utána már egy idegennel flörtölsz.
2011. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!