Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsokat szeretnék kérni ahhoz hogy hogyan mennyek oda egy ismeretlen lányhoz aki tetszik. Nem rég vettem rá magam a fb törlésére mert már zavart hogy csak azon keresztül tudok ismerkedni. Sajnos ezzel a saját dolgomat nehezítettem meg, de nemakarok megint a fb "rabja" lenni meg jobban szeretnék személyesen ismerkedni, úgy hogy az ilyen oldalak nemszólnak bele, csak ezzel az a baj hogy eddig mindig fb segítségével alakítottam ki a kapcsolataimat. Hogyan közelítsek ahhoz a lányhoz aki tetszik? mit mondjak neki először? ami nemis hülyeség meg nemis annyira nyomulós


2011. nov. 27. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

-szia

-szia

-Dugunk??

-Nem!!!

-De van FILA táskám!

-Akkor gyere :$

2011. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sajnos nincs könnyű dolgok fiúként


ja és jó, ha felkészülsz a sok visszautasításra az élő kezdeményezések során, én már csak tudom, minden héten próbálkozom, de eddig hiába, mert aki adott is elérhetőséget utáan rám se sz@rt...

2011. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

OFF:


elképesztő ez a fila táska mánia. szerintem ez 1 vírus ami elterjedt egész közép Magyarország területén.

2011. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hagyd hogy maguktól menjenek a dolgok, keress valami ürügyet hogy megszólítsd, most így nem tudom ez, hely és helyzetfüggő.
2011. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Kérdezd meg azt, ami érdekel. Mindezt úgy, mintha már rég ismernétek egymást.

Őszintén és természetesen kell viselkedni. Persze nem mindenkinek fog bejönni, de ezt el kell fogadni.

2011. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!