Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha látok egy jó csajt valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látok egy jó csajt valahol hogyan kezdjek el ismerkedni vele?

Figyelt kérdés
Mondjuk kávézóban vagy valahol, hogyan kezdjem el? :S utána könnyebb tudom én de hogyan kezdjem el?
2010. okt. 25. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Lényeg hogy valamien indokkal hozzá kelljen szólni...többi menni fog magától....egy egyszerű kérdés/kérés kizökkent a parás dologból....fontos hogy ne gondolkozz azon hogy odamenj vagy ne mert ha már gondolkozol rajta akkor nemfogod megtenni...pl megkérdezed a véleményét valameik kávéról vagy akármi...ne támadd le merthát az se jó...


u.i. : ha nem megy akkor vegyél kutyát XD

2010. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne vegyel kutyat. Nekem is ezt tanacsoltak, ha nem megy. Egy darabig probalkoztam, aztan vettem egy kolyokkutyat. Most van egy 1,5 eves dobermannom az 50 m^2-s panellakasban...:D
2010. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Támogatom az első válaszadót, ugyanis egy spontán kérdésből is lehet egy jo beszélgetés, sőt akár élből egy randi is ott helyben :P
2010. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
figyeld meg mi érdekli és spontán kérdezz rá a témára,2-3 tali,párbeszédek,2-3közös joo élmény..tied!!
2010. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elozoekkel, hozzateszem, ha kolcsonkered egy haverod kutyajat, az is segit, es akkor nem szorulsz be 50 m^2-be egy nalad nagyobb dobermannal, mint a #2-es tette :)


Egyebkent arra vigyazz, hogy ne tunj olyannak, aki izgul, mert megszolitott egy csajt meg ilyesmi, azt vegye le, hogy csak siman dumalsz vele es nem akarsz tole semmit, akkor jobban meg tudjatok ismerni egymast es onnantol konnyebb :)

2010. okt. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hozzádillőt nézz ki, ne 10/10-est mert annak nem kellesz.
2010. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van többször hogy melóból kifolyólag déli kávé 1 kocsmába,v boltba bemegyek,1-2 szót szólok ahhoz aki szimpi,és valamikor már nekem kínos h mennyit beszél,(meg azt a nőt akit én szeretek senki sem pótolhatja...)
2010. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg továbbvinném a kérdést. Tegyük fel, hogy odamegy a kiszemelthez lányhoz a srác és megszólítja és elkezd vele beszélgetni. Mondjuk tesz egy megjegyzést vagy egy bókot, és utána hogyan adja a lány tudtára, hogy meg szeretne vele jobban is ismerkedni, egyik válaszoló írta, hogy csak simán dumálj vele és azt éreztesd, hogy ne akarj tőle semmit. De akkor abból nem fogja érezni a lány hogy akarsz vele megismerkedni és viszont itt az a cél nem csak egy sima beszélgetés mert unatkozok....Tehát valahogy meg kéne neki mondani. hogy igazából azért szólítottalak le mert meg akarlak ismerni de ez lehet túl nyomulós? :S De hát akkor hogy lehet tudtára adni ezt ha nem mondjuk ki? erre kéne egy ötlet.
2010. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is biztos hogy elsőre neki kell ugrani a nőnek hogy hello figyu te bejössz ám nekem. Mert könnyű préda nem is biztos hogy kell neki,ahogy nekem sem.
2010. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!