Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki ezt írta ma a GYk-n,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt írta ma a GYk-n, tényleg ilyen szinten vannak a mai lányok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és ha azt akarod hallani, akkor leírnák a lányok és le is fogják írni, hogy az elsőt választanák. Aztán kimennek a gép elől a való világba, vagy este a buliba és ott már csakis a 2. at választják. De kivétel nélkül az összes lány. Ez az igazság. Lehet megint lepontozni. Hidd el tegnap is írd ide egy 15 vagy 16 éves lány és kihozta átlagpasinak Brad Pittet. Akkor szerinted mégis melyiket fogja választani, ha ott kezdődik az átlagpasi? Meg amikor a szexi vagy nem.hu oldalon pontozták a pasikat, és az utcán szaladgáló átlagpasik 2-3 pontot kaptak a 10 ből, és a fullos kinézetűek is csak 6-7 pontot, akkor szerinted mire gondol az ember? Hogy szerintük a fullos kinézetű az átlagpasi, a többi meg alatta van. Ideje felébredni, el van ferdülve a lányok ízlésvilága. Azt hiszik azok a modell pasik az átlagosak, akik a reklámokban szerepelnek nap mint nap. Buliban is 200 pasiból van vagy 10 aki nagyon jól néz ki, de nagyon bunkó, de ha nem abból a 10 ből jön oda hozzájuk valaki felkérni őket táncolni, akkor zsigerből jön a nem szócska. 26 vagyok 2 diploma után, meg pár kb 120 buliban eltöltött este után van egy kis tapasztalatom, rálátásom. Csúnya pasit buliban, nem sokszor látok lányokkal együtt. De még átlagosból is kevésnek van csaja.



Csak azokkal hajlandóak járni, aki az iskola díszpintye. Tiszta evolúció az egész, akinek a legszebb a tolla, vagyis a külseje az kapja meg a lányokat. Van ismerősöm is egy egyetem kollégiumában, ő ott a fő karbantartó. Bár ezt már egyszer leírtam. De az a lényege, hogy ő megy be a szobákba javítani valamit, pl csöveket, zuhanyrózsa hiba, dugulás stb. Pár száz lány szobájában volt is már benn. De mindenhol u.azt tapasztalta. A jó és a csúnyább csajoknál is. Zoknik, nadrágok, cipők, bugyik szanaszéjjel. (mert akkor is bemegy ha nincs ott a csaj, mert van kulcsa hozzá), alkoholos üvegek a sarokban, véres és ondós bugyik a zuhanyzó mellett. Ritka a kivétel! Mindnek jó külsejű baksógép pasija van, csúnya pasit még csúnya lányok szobájában sem látott, vagy csak ritkán. De ezek a lányok nem takarítanak, nem tisztítanak meg semmit, főzni nem tudnak, leégetik a rezsót is stb. Nagyon siralmas a helyzet. A pasik szobáját már nem is mondta. Persze tisztelet a kivételnek, ami elenyésző. Az összes lány egy party csaj, legyen az szép, átlagos vagy csúnya(nem a 120 kilósokra kell gondolni). Mind mind jó pasira vágyik. Hiába vagy te ezermester, ha nem úgy nézel ki mint a kiskakas a szemétdombon, akkor az esélyeid a lányoknál nem a 100 felé fog menni, hanem a nulla felé. Van nekem zseni barátom is , aki már pár év és nóbel díj közelében fog simán járni, pedig csak 24 éves, és hiába olyan okos, hogy jobban tudja a témákat mint a saját tanárai az egyetemen, mégis sosem járt még az eszköze nőben, pedig ha van egy szabadideje, akkor sokat próbálkozik náluk. De mivel elég csúnya, így kb esélyei a nulla környékén vannak a rondább külsejű csajoknál is. Ma már nem elég egy fokkal szebbnek lenni az ördögnél, ez édes levés. A legjobb külsejűnek kell lenni. De majd úgy is jönnek ide a lányok és kioktatnak, hogy nekik bizony jó lenne az előbb említett zseni pasi. Élőben meg tök másként gondolkodnak, és átnéznek azon aki nem a suli csúcspasija és nema legnagyobb b@xógépe.


2011. nov. 27. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy része igen. De nem mind.
2011. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt kell nézni amit az emberek csinálnak és nem azt amit mondanak, hogy csinálnak. 23f
2011. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre válaszolva a kollégiumban azért én azt is tapasztaltam, hogy az átlag vagy átlag alatti fiúknak is van barátnője, igaz, hogy átlagos vagy átlag alatti kinézetű. Azért nem fekete fehér a dolog. 23f
2011. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem minden lány van ilyen szinten, de elég sok igen.
2011. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, két diploma után, nem is nézek ki rosszul, de totál csalódott vagyok, mert ugyanezek a tapasztalataim. Nem találkozom mostanában (utóbbi 1 év) olyan lánnyal, amelyiknek ne lenne (a fent említetthez hasonló) súlyos defektje.

Csak én úgy vagyok vele, hogy sz@rral nem fogok összeállni, csak azért, hogy legyen valakim.

2011. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Elég siralmas a helyzet, de nem nyafogni kell. Szívok én is eleget, de kitettem a célkeresztet arra, hogy azon belül, amit tanulok, jó szakember leszek. Ne adj' Isten elismertebb vagy gazdagabb.


Akkor meg majd jönnek a nők is. Ha sikerül. Ha meg nem, akkor nem. :D Egyszóval beleástam magam a munkába, így nincs időm olyan sokat agyalni a témát. Annyit legalábbis nem, mit régen. Bár, a zseni haverodnál 2 évvel fiatalabb vagyok, de ugyanott fogok járni, amikor betöltöm a 24-et, mint ahol ő. Kábé.


Különben is, ahogy a mondás tartja: "bros before hoes". :D

2011. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Visszafelé is feltehetném a kérdést, h tényleg olyan szinten vannak a srácok, hogy nekik csak a full extrás pörkölt rib@ncok kellenek, akik úgy vakolják magukat, hogy nem is látszik az igazi arcuk a sok festék alatt? Tökmind1, h jól néz e ki a srác vagy rosszul, azokat a lányokat észre sem veszik, akik nem öltöznek -10 fokban is pics@villantós ruhába...
2011. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, vannak kivételek. Igazából a barátod hozzám idős lenne, szóval tényleg nem kellene.. :)

De pl az én párom egy tök átlagos srác... jelenleg 20 éves, én vagyok az első barátnője( igaz nekem is ő az első férfi az életemben :) ) nem iszik, nem bulizik, szerény, túlságosan visszahúzódó. Nem számított, hogy gazdag, vagy szegény. Csak az, hogy szeretjük egymást, hozzám való, és egy izomagyra sem cserélném :) hiszen benne találtam meg azt, amire szükségem van, volt. :)


Ráadásul dolgozik, ha minden jól megy, akkor szeptembertől egyetemista lesz... :)

15/L

2011. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a lányok egy bizonyos csoportjára (aka partiribik) igaz is lehet, de szerencsére nem csak belőlük áll a női nem. RENGETEG nem ilyen lány van, csak a nagy elkeseredésben el van róluk feledkezve. Bár aki ilyeneken sír az valószínűleg ugyanabba a partiribi rétegbe tartozik, csak fiúban, és nem lát túl a saját fajtáján. De mintha az emberek azt hinnék, hogy aki nem jár bulizni, az csakis valami besavanyodott, pattanásos stréber lehet, semmi más... ennyi ésszel nem csoda, ha nem jön össze semmi.
2011. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Na majd arra leszek kíváncsi meddig tartasz ki mellette ha majd egyetemista lesz, alig lesz rád ideje és mivel dolgozni sem fog így pénze se amiből akár egy moziba elvigyen. Egyébként meg megvan a véleményem azokról pasikról akik 20 évesen 15 éves lányokkal kezdenek.
2011. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!