Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
17 éves múltam, és múltam, de még nem volt egy barátnőm sem. Nincs önbizalmam, kezdeményezni se merek, mivel 2-ből 2-szer kikosaraztak. Eléggé alacsony vagyok, és az arcom is "kisfiús". Szórakozóhelyre se járok sehova, de nem is vonz, mivel táncolni se tudok. És a lányokkal amikor egyáltalán beszéltem, sose tudtam lazán, mindig csak görcsölve. Amikor leültem beszélni a szüleimmel ezekről azt a választ kaptam, hogy majd alakulni fog. De sajna ebbe nem vagyok biztos. Adnátok valami tanácsot? Nagyon Kétségbe vagyok esve, szinte ezen gondolkodok 2 hete, hogy nekem nem lesz barátnőm soha....
2011. nov. 26. 20:02
 1/7 TSL Rejhi ***** válasza:

17 évesen elég hamar feladod haver!:)

Ezeken mind változtass aztán ha akkor sem megy akkor fizess egy jó prostit!

Határozottnak és jó dumásnak kell lenni egy nő(lány) előtt a határozott pasikat szeretik na meg legyen humorod és gyors agyad a "tekergetős" válaszok,kérdések miatt :)

2011. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fraser válasza:

Igazuk van a szuleidnek.....

Ja es ket probalkozas utan ne add fol...

2011. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fraser válasza:

A prosti fizetes pedig egyenlo a feladassal...

17 evesen en is kisfius arcu voltam sott tulsujos, ugyanazokkal voltak problemaim amiket leirtal...

19 evesen jott ossze eloszor

Mostanra mar egyutt lakunk. Gyonyoru lany!

Nagyon szeretjuk egymast...

2011. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De még azt se tudom hogyan szólítsak le egy lányt, na meg persze oda se merek menni:)
2011. nov. 26. 20:14
 5/7 A kérdező kommentje:
És még jól lenne ha valaki leirná, hogy ilyen helyzetbe volt régen és később összejött/nem jött össze neki...
2011. nov. 26. 20:47
 6/7 kovpet ***** válasza:

"mivel 2-ből 2-szer kikosaraztak"


Figyelj, majd ha állást keresel, akkor is el fognak hajtani. De nem 2-szer, hanem 200-szor... Aztán összejön.

Ne add fel. Főleg ne ilyen hamar. :)

2011. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2ből 2en? Hú az nagyon sok!

Elárulom hogy kicsit más arányokat kellene tartani a csajozásnál. Pölö 100ból 1 az már jó arány....

2011. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!