Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyha egy lánynak már talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy lánynak már talán túlságosan is megnyíltam, akkor utána mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát elmondtam neki mennyire szeretem, és már úgymond nincs kihívás számára (végül nem is jöttünk össze, pedig bejövök neki) Most úgy alakult a helyzet, hogy sok ideig nem tudtunk találkozni és beszélni, ha újra összefutunk, jobb lenne, ha kis közömbösséget mutatnék?
2011. nov. 26. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha szereted, akk ne mutass közömbösséget
2011. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De tapasztalat alapján, így meg soha nem lehet az enyém. Sokat számít, hogyha azt érzi, hogy meg kell vmilyen szinten küzdenie vkiért..
2011. nov. 26. 12:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha trükközgetsz, sosem leszel boldog.
2011. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha bejössz neki, tök mindegy, hogy küzdnie kell vagy nem.


Ha így megnyíltál és nem jöttetek össze valószínű nem kellesz neki mint pasi, csak barát.

A nők sosem mondják ki ha nem jön be nekik valaki csak mellébeszélnek.

2011. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Semmit. Majd tanulsz a hibáidból, meg tapasztalataidból. Hagyni kell a dolgokat hogy történjenek. Mondjuk menj el a metróval az ÚJPEST-KÖZPONT-hoz aztán ott a villamossal menj pár megállót. Álldogálj egy kicsit meg nézelődj aztán menj haza.


Na csak én jót sétáltam egyszer így, eredetileg suliba mentem de véletlen tovább mentem, és aztán már hagytam. De tök kikapcsoló volt.

2011. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod mennyire jössz be a csajnak vagy hogy tudtad meg pontosan, mert gáz nem gáz,de ha rosszul időzítesz úgymond a megnyílással simán elkedvetlenítheted még ha tetszel is neki. Szerintem csináld azt amit írtál, hogy hanyagolod egy ideig meg flegma vagy(de nem paraszt). Lehet gáz, de nálam ez működik.Persze baromi idegesítő de hatásos, amúgy meg mindenki játssza a kis játékait sokkal jobb lenne a teljes őszinteség de hát sajnos nem így van, mint láthatod te megpróbáltad őszintén, vesztenivalód nincsen:)
2011. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Régebben kavartunk bulikban, meg szokta mondani, hogy milyen jól nézek ki, szóval bejövök neki. Valszeg tényleg az időzítéssel lehetett a gond, de nagyon szeretnék vele összejönni :S, szóval majd meglátjuk mi lesz.
2011. nov. 27. 13:02
 8/12 A kérdező kommentje:
De akkor ne is keressem, vagy ritkán írjak rá/keressem?
2011. nov. 27. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne is keresd, te már a tudtára adtad hogy tetszik neked szóval az nem merülhet fel benne ,hogy nem érdekled ezért le tesz rólad. Ha akar valamit csak meg fog lepődni ,hogy mi van és keresni fog. Ha nem akar tőled semmit akkor meg nem, de az a másik esetben is így lenne.Szóval egy ideig semmi féle módon ne kommunikálj vele, ha rád ír akkor meg normálisan válaszolj ,de ne túl lelkesen.
2011. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. nov. 27. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!