Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közvéleménykutatás! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bécsi kérdése:

Közvéleménykutatás! Milyen csokit seretnek a lányok?

Figyelt kérdés
a lányok főképp irjanak :)
2011. nov. 24. 17:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

A kagylós csoki és a Toffifee nekem is kedvenc, jó a Raffaello és a Ferrero Roche is, valamint a Ferrero bármelyik édessége amit eddig kóstoltam.


Táblásból nem a Milka a legjobb, de abból amit mindenhol lehet kapni, ezt szeretem a legjobban és gyakorlatilag az összeset, kivéve a mazsolásat. Az epresből nem tudok sokat enni, mert nagyon tömény, de nem mondanám, hogy rossz.


A nápolyisokat nem annyira szeretem (Waffelini stb), nem rosszak, de ha csokit akarok enni, akkor nem az igazi, viszont az óriás kekszes Milkákat és a 3bitet szeretem.


Snickers, néha Mars, Kinder Bueno, sport szelet a kisebbekből. Párizsi kocka is.


Konyakmeggy. Áfonyás, narancsos étcsoki, kék, zöld Merci, After Eight.

2011. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

Kihagytam:


Nutella, bár ez nem csoki, de mondjuk a Raffaello se. :)

Toblerone


Valaki írta és egyetértek, a Milkának a bocimintása tényleg isteni.

2011. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Én Minden csokit szeretek :) Még a csokibevonót is. De nálam a Milka a favorit :D Mogyorós főleg.
2011. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
egész mogyorós!
2011. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
Mentás csoki <3
2011. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Nutella igen! Ahogy a kinder termékek és a túró rudi is:) meg a milky way hát az valami nagyonfinom:) a crispy rolls is jó. Finom még a toblerone is, meg a ritter sport csokik. Az étcsoki is jöhet. CSokis sütik is. DE alegfinomabb cucc amit valaha ettem, az a márványkuglóf. hmmmmmm
2011. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
23%
Keresztkérdés. Mi a fa*szomér kell azt lepontozni hogy én minden csokit megeszek? Ha valaki minden csokit szeret az gáz, vagy mivan,
2011. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
37%

nálam a kagylós csoki áll a lista élén és szorosan követi az epres Milka :)

Milkából a legtöbbet szeretem, bár a mazsollás és a karamelles nem annyira finom..

a Kinder csokik is nagyon finomak! :D

a Tibi csokik nekem valahogy nem ízlenek, nem tudom miért.

imádom még a Merci-t, főleg az epreset és a kávésat :)

hhúúú..most úgy ennék valami csokit :DD

2011. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
37%
Nekem a kedvencem a Cote d'Or márkájú, de szeretem még a Heidi, Toblerone, After Eight csokikat is. Típusból nálam az étcsoki a favorit!
2011. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kik pontoznak le és hogyan? :O
2011. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!