Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az amit szeretsz a lanyokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit szeretsz a lanyokban/fiukban?

Figyelt kérdés
Legyunk kicsit pozitivabbak, es ne csak szidjuk egymast. Ja es koszi, a szexualis utalasokbol/valaszokbolnem kerek.
2011. nov. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

a fiúkban nem szeretek semmit mert én is az vagyok...

a lányokban ? hát most mi az hogy szexuális utalásokból nem kérsz? mi mást szeretnék a lányokban mint a két szép mellét, fincsi puncit és jó kerek feneket ...

2011. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert vagyok f.szfej? AMugy meg tulajdonsagokra gondoltam, amitol egy no vagy egy pasi szeretheto.
2011. nov. 21. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretek a lányokban? Szinte az összes csaj kivétel nélkül tud cuki és aranyos lenni, továbbá dekoratívak, szerintem felelőségteljesebbek, mint a férfiak, gondoskodóak, fegyelmezettebbek. Biztos van még millió jó tulajdonságuk, de általánosítva már kicsit necces leírni, inkább konkrét példa alapján.

21/F

2011. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt szeretem a fiúkban, hogy olyan szép szemük van és lehengerlő a humoruk. Mindenre van válaszuk és meg tudják nevettetni a másikat. Próbálják adni az erős macsót, de belül ugyanúgy el tudnak érzékenyülni , mint a lányok.

Készek kitartani az elveik mellett és kitartóak. Védelmezőek és ki merik mutatni, ha fáj valami. Tudnak és mernek mindenről beszélni

2011. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jók az eddigi írások, az Első Nagyon Tetszett akkorát nevettem rajta, mert szókimondó és hát totál igaz!!! Mint 26 éves férfi írom, hogy szerintem logikus:

Elsőre nem láthatom meg az 'intellektuelt' kedves női pillantás mögött, aztán meg ha már jóideje együtt vagyunk akkor se lenne igaz, h "Csak az agyadért szeretlek bébi!!"

:) persze, h az is számít, Nagyon is!! hát a későbbiekben el is kell viselni egymást, nem?? :)


És hát nem mindegy hogy a drága időmet egy sablonos unalmas nőszemély mellett, vagy egy vidám vicces jókedvű kis tündérke mellett töltöm, repülnek az évek, olyan kell akivel jó együtt lenni, aki úgy tudja h hogy kell viselkedni, és azért úgy képbe van a világ dolgaival...

Persze mindenkinek vannak apróbb hibái, hát Istenem senki se tökéletes! :)

Dehát ez a mai világ ami körülvesz minket tökéletes szerinted?? :D

Szóval... hm.. a belső és a külső is fontos, ebben a sorrendben. Ja és mindenek előtt a tiszta tekintet!

Paco G.

2011. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szeretem ha szeretek valakit de nem viszonozza! az úgy nem jó... szeretni sok mindent lehet :) utálatos csak akkor vagyok ha épp valaki padlóra küldött, különben nem vagyok se*ggfej :D
2011. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

héhaver!


Te most mi a f@szomra válaszoltál ezzel a komenttel? :D Kb mintha az előző kommentjét folytattad volna, de már ő is épp hogy csak érintette a témát :D

2011. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!