Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te (mint lány) utcán ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uuallomas kérdése:

Te (mint lány) utcán ismerkedéskor mit szeretsz jobban?

Figyelt kérdés

-valakit aki arcátlan poénokkal megy rád

-valakit aki azt mondja szívesen megismerne, kis mosoly

-valakit akin látszik hogy ez nem az ő sportja, de megnyílik neked kicsit, mondja hogy tetszel neki öszinte szemekkel


válasszatok mucikáim


2011. nov. 17. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
ha random srác jön oda akkor lekophat. ha az jönne oda, akiért most odáig vagyok, akkor mondhat bármit:D
2011. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyik se.
2011. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a sráctól függ. Ha úgy látom, hogy akár még valaha meg is tetszhet nekem az illető, akkor esetleg a második, de inkább a harmadik. Az első semmiképpen. Viszont ha már ránézésre sem szimpatikus a srác, akkor mindegy, mit mond, nem fog érdekelni. Ja, de persze az első eset (hogy nem hajtom ez azonnal), az is csak akkor lehet, ha tényleg nagyon őszintén mondja. De egyébként én sem vagyok az az utcán ismerkedős típus.
2011. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy köteg tízezrest előkapsz és bármelyik lány, kivétel nélkül ismerkedik veled. Meg se szólaltál ,de jó a humorod. Érted ugye?
2011. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló szerintem borúlátó vagy, igaz hogy az emberek végtelenül számítóak de lelehet őket mással is nyűgözni, bár itt a gyíkon gondolom pont csak olyan lányok válaszolnak akik facebookon mernek beszélni idegenekkel eddig úgy fest
2011. nov. 17. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Leginkább a második. :D
2011. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó magadból indulsz? meg a ribancokból? én elküldeném a f@szba az ilyen pasit.
2011. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*ki
2011. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
második *-*
2011. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kuka! (:
2011. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!