Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGÍÍÍTSÉÉÉg! Mitcsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍÍÍTSÉÉÉg! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
egy fiuval éppen most randizok és a wc ből irok. mindjárt kezdődik a film, előtte meg ve szünk popcort. nagyon félek. elfogom rontani. segitsetek! micsináljak? az gáz haa wc be maradok és nem jövök ki és megvárom mig valahogy csak elmegy?
2011. nov. 15. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, az elég gáz. Menj ki, mosolyogj rá és nézzétek meg a filmet.
2011. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Mi lenne, ha megnéznéd a filmet? :D

Szerintem kamu...

2011. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg hogy lehet elrontani egy filmnézést??? :O
2011. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ki kamu? neeem tényleg itt vagyok a dunapláza mozijának a wc jébe. áh ... b**zki már 10p e bent vagyok, megirom neki, hogy bocsi csak dolgom van...

áh...

2011. nov. 15. 13:47
 5/19 A kérdező kommentje:
hát ugy hogy félek tőle. annnyria helyes és aranyos hogy nagyon gááz ez énmeg még miota taliztunk nemis mosolyogtam rá uristeeen:/
2011. nov. 15. 13:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban az a helyzet, amit vázoltál, akkor amilyen sebességgel tudsz, húzzál kifelé a WC-ből, mosolyogj rá, kérj tőle elnézést és nézzétek meg azt a nyomorult filmet!
2011. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
I don't want to live on this planet anymore...
2011. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

thank u-.-"


am. még mindig bent vagyok, előbb elindultam ki, megláttam őt, rám mosolygott és visszafutottam....kérdezt sms be miabaj jöjjek ki azt mondtam mennyen csak előre mindjárt jövök csak hasmenésem van. aaaj én ezt nem birom.:(

2011. nov. 15. 14:02
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem sajnálni a srácot... szerintem inkább kíméld meg szegényt magadtól.
2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nem hiszem el xDDDDDDDDd


mennyi idős vagy? 12?

2011. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!