Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem csókol meg? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel randizgatok. Már 5ször találkoztunk, nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában, sokat nevetünk bohóckodunk, és komoly dolgozkról is beszélünk. Sajnos nem egy városban lakunk, így ritkán tudunk összefutni. Az a gondom, hogy eddig ő még nem próbált felém úgy közeledni, csók kézfogás stb...Nem értem. Ha nem jönnék be neki, akkor miért utazna be hozzám és lenne velem? Miért beszélgetnénk amúgy szinte minden nap msn-en vagy skypon? Egyszer rákérdeztem, hogy akkor most hányadán állunk, azt válaszolta, hogy én nem az a fajta lány vagyok akit csak futólag szeretne megismerni...Ez most azt jelenti, hogy még várni akar, jobban megismerni? Abszolút nem értem a helyzetet...:(
2011. nov. 15. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Tudod nem akarja túl hamar elintézni!

Mindennek megvan a maga ideje!

Ha túl könnyen hagyod magad az is baj ,mert akkor nem kellesz másnak csak egy lyuknak ....

Az is előfordulhat hogy a pasi egy picit töketlen ilyenkor neked kéne lépned helyette,ilyenkor semmi baj nincs ezzel,néha előfordul...

2011. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

1. csúnya vagy

2. rossz a leheleted

3. büdös vagy


általában ilyesmi szokott az oka lenni.

2011. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy normális fiú, értékelni kell ;) Nem futókalandot, rövid kapcsolatot akar, hanem nagyon tartós, komoly kapcsolatot. S nem jó elsietni a dolgokat. Légy nyugodt;) Normális fiataloknál van egy hosszú-hosszú ismerkedési fázis(csak sokan ezt kihagyják). 16/F
2011. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Cumizd le!
2011. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem is volt hasonló estet. Fiú vagyok és egy csomó ideig egy lány kezét sem akartam megfogni meg nem akartam megcsókolni sem vagy a 5-6 odik randin fogtam meg a kezét stb stb. Mert nem akartam őt sem áltatni, meg én nem akartam összejönni vele, ha nem érzek iránta semmit.
2011. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor miért utazna be hozzám és lenne velem?

: lelki társra vágyik. nincsennek barátai. egyedül él a tanyán a disznókkal.


sarkítok, de érted remélem.


nem az a fajta lány vagyok akit csak futólag szeretne megismerni..

: azt jelenti hogy nem csak meg akar... sőt lehet hogy egyáltalán nem akar tőled semmit (ez lehet egy udvarias elutasítás is -hoppá)

2011. nov. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi,de nem hiszem, hogy csak lelkitársat keresne, ugyanis eléggépikáns szóváltások vannak közöttünk. Természetesen részleteket nem írtam eddig. Nagyon sok, nagyon jó barátja van, szóval nincs egyedül! De azért értettem, hogy mire céloztál, csak szerintem köze nincs a dologhoz.Ugyanis tudom,hogy tetszem neki,hiszen mondta...
2011. nov. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!