Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik és nincs senkije.Nekem még nemvolt senkim és nincs önbizalmam hogy a szemébe mondjam.Hogyan adjam csak 1 kicsit a tudtára hogy szeretem?Mert szerintem működne mert szoktunk beszélgetni,mindig röhög amikor ránézekés néha bele is vörösödik:)14f
2011. nov. 7. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt jegyezd meg, hogy kockázat nélkül nincs siker. Gyakorlatilag csak úgy jutsz előre, ha teszel is érte valamit. Ha pl. bicajon ülsz és nem tekersz, vagy nem indulsz el, egy helyben toporogsz és várhatsz a csodára. De ha odamész hozzá és elhívod ide-oda randi vagy baráti találkozó gyanánt, azt már nagy valószínűséggel értékelni fogja. Úgy állj a dolgokhoz, hogy ilyen esetben veszteni valód nincs, mert ha nem jön veled össze, akkor maradtok barátok.De ha nem lépsz semmit és más jön vele össze, akkor meg vergődsz rajta, hogy miért nem közölted vele a szándékaid. Szóval ha meglátod, menj oda hozzá és beszélgess vele. Szépen-lassan tereld rá a témára a beszélgetést. Ha kiröhög? Na bummm... (van ilyen) Kérdezd meg, hogy mit gondolna a kettőtök közti dologról. Egy próbát megér.


Sok sikert! :)

2012. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A levél tényleg jó ötletnek tűnik, írd le neki h. mit érzel iránta és ha ő is úgy gondolja találkozzatok valahol. De ha nem jön össze akkor se legyél elszomorodva, fiatal vagy még lesznek még lányok az életében.
2012. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele, egyre szorosabb lesz a barátság mindig együtt lógtok, aztán ölelgetitek egymást és előbb-utóbb lesz valami.Ja és légy vele kedves megértő .:)
2012. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!