Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy szeretem? És ha visszautasít?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, 1 évvel fiatalabb nálam, de azt mondta haverom, hogy ő mással jár, de még nem láttam őket együtt.Én viszont 160%-ig szerelmes vagyok a lányba, de nem tudom, hogyan közeledjek hozzá?

Az a baj, hogy amikor látom, akkor mindig a barátnőivel van.

Bejelöltem myVIP-en is, elfogadta, de leszedte az összes képét az adatlapjáról:(

És olyan rossz, mivel idén ballagok és full szeretem, de nem tudom mit csináljak.Hazakisérésről nem lehet szó, mert busszal megy haza :(


2010. márc. 7. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hát most figyelj, attólhogy még nem láttad azzal a fiuval akivel jár, attól járhat vele főleg ha mások is mondják... de mondjuk vedd fel msnre. ott lehet beszélgetni ésmajd lesz valami :)
2010. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Xaba89 ***** válasza:
MSNre??? Lofaszt!!! Egy szemelyes beszelgeteses setaval tobbet ersz.Fasz ki van hogy manapsag mindenki MSNen randiznak.Az ilyen dolgok felhuzzak az embert.Elozo hozzaszolo te MSNen is szexelsz???
2010. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy itt vitatkoztok.

Nagyon jól esik :'(

2010. márc. 7. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj msnen add a tudtára vedd fel vhogy szerezd meg a címét beszélgessetek aztán mond el h. te tisztára megkedvelted..stb visszautasít?miért féltek ettől enyire, akkor majd találsz mást a gimibe akit nagyon fogsz szertni:)egy próbát szerintem megér:)ugyh. hajrá csak ne támadd le rögtön h. szereted mert furcsálhatja h. még nem is besztetek olyan sokat..stb
2010. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én először megkérdezném a neten (ha csak ott lehettek négyszemközt) hogy van-e barátja.
2010. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha félsz az elutasítástól, akkor próbáld az msn-t. Kedves második válaszoló! Nem itt kéne vitatkozni. Mindenki más és más, lehet hogy te belevalóbb vagy, ő azonban úgy látszik félénkebb típus és mi azért vagyunk itt hogy segítsünk, nem azért hogy okoskodjunk.

Szóval ha msnen dumáltok egy darabig akkor utána nyugodtan odamehetsz hozzá a suliban is vagy suli után, mert akkor már nem lesz annyira idegen. Az meg hogy van barátja, (ha van) ne legyen most elsődleges akadály. Először arra koncentrálj, hogy valahogy közös pontra kerüljetek, pl azzal hogy dumáltok. Akár msnen, akár élőben.

2010. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, főleg utolsó 3 válaszolónak.

Akkor ezt megpróbálom :)

2010. márc. 7. 18:23
 8/9 A kérdező kommentje:

És az nem baj, ha nem tudja, hogy ki vagyok?

Vagyis biztos látott már, de ő ezt nem tudja?:S

2010. márc. 7. 18:25
 9/9 A kérdező kommentje:

És ha felveszem msn-re, megkérdezi ki vagyok, elmondom, és onnan merre tovább?

Nem kérdezhetem egyből azt, hogy milyen volt a napja.

Egyből azt venné le belőle h én nyomulok mint állat.

2010. márc. 7. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!