Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról aki egy buliban több sráccal is smárol?

Figyelt kérdés
2-3 sráccal is smárol egy buliba.
2009. máj. 2. 17:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
98%
Ismét én a "kérdező kommentje" utáni. Most, hogy látom egy sokat csalódott lányról beszélünk, azért nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Azért mert sokat csalódott valaki attól még nem kell egyből ennyire lazán viselkednie. Csak rontani fog a helyzeten. Nem tud majd normális kapcsolatot kialakítani mert a környezete elkönyveli, hogy ez egy "olyan" lány. Bárkivel összeszűri a levet :) Inkább törekedjen egy normális kapcsolat kialakítására. Ami valjuk be nem egyszerű és több energiát kíván mint csak úgy csókolózgatni egy buliban bárkivel. A fiúk meg ilyenek! Ők kapva kapnak egy lányon akinek nem kell sokat udvarolgatni. De hogy egyikőjük sem szeretne komoly kapcsolatot ezzel a lánnyal az is tuti.
2009. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy a legköbben leqrvázzák. Én, ha ezt látom, egyszerűen nem érdekel, csinálja, ha neki ez esik jól. Ettől még lehet valaki jó ember.
2009. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Azt.
2009. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
be van rugva, erkölcstelen szuka, 1000% h nem járnék vele, mégha hűséges, akkor se!
2009. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
szerencsétlen taknyos kis p.icsa..
2009. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, most így mindenki ezt írja, hogy egy kurv@, stb....akkor miért minidg az iylen lányok a felkapottak? Ha egy szende visszafogott lányról lenne szó aki nem a bevállalós fajta akkor meg az lenne a baj
2009. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy vagy nagyot csalódott vagy semmi önbizalma nincs és ezzel próbál magának bizonyítani, hogy ő is kell valakinek, akár egy este több fiúnak is vagy egyszerűen nagyon részeg...ez az én véleményem, és nem ítélem el őket 18/L (még mielőtt megvádolna valaki: nem, én nem szoktam ilyet csinálni)
2009. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen hülye csajismerősöm aki ezt szokta csinállni.Nekem tetszik amikor ezt meséli,de egy buliban nem biztos h szívesen smárolnék vele ha már elöttem smárolt nem tom hány sráccal.
2011. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!