Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról aki egy buliban több sráccal is smárol?

Figyelt kérdés
2-3 sráccal is smárol egy buliba.
2009. máj. 2. 17:42
1 2
 1/18 Thurston ***** válasza:
80%

Hogy egy ribanc.


O)))

2009. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
nekem sincs jó véleményem az ilyesmiről..én nem tennék ilyet,de kíváncsi lennék arra,hogy a fiúk hogy látják ezt!
2009. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Egy szó jut eszembe ami az egyik leglátványosabb bizonyítéka, hogy volt idő, mikor a magyarok, és a lengyelek egy király alá tartoztak. Ez a szó ugyanazt jelenti mindkét nemzetnél, az egyetlen különbség, hogy a lengyelek dupla v-vel írják, így: kurwa
2009. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Magát égeti le ezzel, én azt nem mondom, hogy k****a, mert nem ismerem. De kinek kell egy ilyen lány??? Senkinek sem, mert egy párkapcsolatban nem bírná ki, hogy hűséges legyen.
2009. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

amúgy ez a lány amikor van pasija tényleg hűséges meg minden.

de az utóbbi időbe megváltozott. Így barátokkal is.

azóta ilyen mióta volt pár pasi aki nagyon átb*szta a fejét..:S Meg otthon sincs minden rendben...:S

Talán az lehet a baja, hogy nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy azt szerette volna? Mert már egy párhónapja semmijen komolykapcsolata nem volt, csak olyan akinek csak arra kellett volna amikor meg nemet mondott a pasi lelépett...:S

2009. máj. 2. 18:12
 6/18 anonim válasza:
100%
Azt gondolom, hogy az ilyen lányok nagyon laza erkölcsűek és hogy a fiúk valószínűleg egy potenciális "egyéjszakás" kalandot látnak az ilyen lányokban. Hiszen ki lenne az a fiú akit komolyan érdekelne egy olyan lány akinek alapvetően mindegy kivel csókolózik? Ha valaki így viselkedik, ő biztosan tudja miért teszi. Remélem. De az biztos, hogy az emberek (lányok,fiúk) 90%-ban negatív érzéseket ébreszt ez a fajta viselkedés. Ha netán Te viselkednél így Kedves Kérdező, szerintem ne tedd :)
2009. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

A k.u.r.v.a szó a latin curva (curvae) szóból ered, jelentése kanyar, görbület. A k.u.r.v.a szó az adott nőszemély normálistól eltérő erkölcsi életére tesz utalást.


Tehát nincs köze a magyar-lengyel kapcsolatoknak, mindenki a latinból vette át, aki használja.

2009. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
17:58 as vagyok. Miért kellett lepontozni??? Normális választ írtam.
2009. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy puhány. Ha mellette le is fekszik valakivel a bulin akkor már azt mondom, hogy egy olyan belevaló csaj aki egy buliból se hiányozhat.
2009. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Ócska rib@nc.
2009. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!