Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy véded ki a "majd hívlak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy véded ki a "majd hívlak" elköszönést a pasiktól?

Figyelt kérdés

Sok pasi parti helyen azt mutatja, h annyira oda van a csajért, elkéri egy halom nőnek a telszámát, aztán meg esze ágában sincs felhívni a csajt v megismerni. Minek ez a színjáték? miért nem őszinték? Miért nem mondják h csak szórakozni akarnak, csak egyestéset szeretnének? Gerinctelenség, vagy csak éretlenség, h nem tudja kezelni az ilyen szituálciókat?


Tii csajok mit tesztek h elkerüljétek azt h a pasi elkéri a számotokat és utána meg nem hív fel?


Elkéritek az övét, a tieteket meg nem adjátok meg?

Ha a pasi nem hív fel, akkor ő feletted eldönti, h mi legyen a kettőtök kapcsolatával, kerülik az ezzel járó konfliktust, vagy azt h egyszerűen megmondja a csajnak, bocs, de még tapasztalatot szeretnék szerezni, vagy a hormonok nyomnak nem tudom lekötni magam. Zöldfülüség ez a " majd hívlak " duma.


Csajok! Hogy tudjuk megcsinálni, h mi döntsünk a pasik fölött? Hogy őket nem hívják vissza, h menjen kicsitt összébb az egojuk, és akkor elkezdenek azon gondolkodni, vajon miért nem voltak jók annak a csajnak:)


Vannak ötletetek mik a gyenge pontjaik a pasiknak?

Mivel lehet őket szivatni?


2011. okt. 14. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe leszarnám ha nem hívnak fel.
2011. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A nők is szoktak g*ciskedni (idióta tesztjük, a sok hülyeség, mait a nők lapjában olvasnak, a született feleségekben látnak stb), de én mégis szeretem a másik nemet. Miért b*sznék ki velük?
2011. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!