Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, talizzunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, talizzunk?

Figyelt kérdés
Talizni akarunk egy sráccal és nem tudom mit tegyek....ha esetleg összejönnénk...de hát 124 km van köztünk. Érdemes?
2009. ápr. 29. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
124km? PIHA! A szerelem nem ismer korlátokat! Ne hagyd ki!
2009. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám elképzelni magam egy ilyen kapcsolatban, egyszerűen nálam nagyon fontos hogy elérhető közelségben legyünk egymáshoz. Ez persze csak az én véleményem. Számomra az, hogy 30 vagy 120 km már szinte mindegy... Az már sok :)
2009. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nemkell megölni a kapcsolatot a mindennapos találkozással mert akk 1mást untatnátok idővel, ha esetleg Te v a srác bevállalja azt h minden hétvégén megy hozzád v temész hozzá akk semmi gond nincs (:


hány évesek vagytok ha nem vagyok túl indiszkrét?

2009. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyi,ugyanebben a cipőben járok,mint te.Én is mostanában fogok találkozni egy sráccal,csak közöttünk 200 km a távolság,de én még soha nem voltam ilyen jól el senkivel(már hónapok óta) és én is gondolkoztam ilyeneken,mint te,de úgy gondolom,hogy muszáj megpróbálni,később lehet,hogy megbánnám.És az sem utolsó szempont,hogy olyan nehéz rendes pasit találni!Azt meg majd az idő eldönti,hogy mi lesz belőle....bírni fogjuk-e a távolságot,de nem akarom később bánni,hogy még meg sem próbáltam!!!!!:)

Próbáld meg te is,szorítok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

2009. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akk már énis leírom h van 1 csaj odavagyokérte, köztünk 253km van és mégse lehetetlen h leutazzak hozzá, közeljövőben szeretnék menni
2009. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok (kb 100km), csak mi már találkoztunk is. Mondjuk azt hittem, hogy csak baráti találka lesz belőle, de nem:D Végül is nem bántam meg, csak sajnos most jó ideig nem tudunk találkozni, de le nem mondanék róla, mert valami nagyon nagyon megfogott benne.
2009. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
talizz vele aztán majd kialakul, attól mert egyszer taliztok még nem kell feleségül menned hozzá! ne görcsölj már ezen
2009. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én vagyon 15 ő meg 19 :)
2009. ápr. 30. 10:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)
2009. ápr. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!