Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy rám irjon? Vagy mit tegyek, hogy talizzunk?

Figyelt kérdés

van egy srác osztálytársam. nem tetszik, meg semmi ilyen, csak haver. De birom a fejét. És multkor felvetette msnen, hogy fussunk össze ezen a héten, megörültem neki. De azóta konkrétan nem volt szó róla, meg azóta ő nem irt rám...

Pedig tökre jó lenne összefutni vele, tényleg jó haver. De én nem akarok rákérdezni, olyan béna ez igy most.

Nem akarok én "kezdeményezni"


2010. júl. 20. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A valóságban kéne élni, nem az msnen...
2010. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
nem kell kezdeményezned, mert ő már megtette. csak simán írj rá, hogy rég beszéltetek, stb, aztán térj rá a találkozóra :D
2010. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak nem ir vissza:s
2010. júl. 20. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel írjon rád? Filctollal? :))

Na de most komolyan. Ha csak haverod, akkor nemtökmindegy, hogy ki ír kinek? Nem járni akarsz vele, csak haverkodni, nem? Írj neki nyugodtan.

2010. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 _95 válasza:
Sztem nem lenne gáz. Írj rá, hogy szia. mizu? rég beszéltünk.. és akkor hát ha elbeszélgettek egy kis ideig és akkor rá lehet nyugodtan kérdezni, hogy a múltkorit nem lehetne-e megismételni. :) Nem hinném, hogy leharapná a fejed. :D
2010. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Szvsz teveled nem lehet valami nagy élvezet levelezni! Írni nem tudsz, a fogalmazásod csapnivaló, mondanivalód nincs, a társalgáshoz agyilag zokni vagy. Ez mind lejön a rövid szösszenetedből.


Ne haragudj, de ilyen birka nővel én sem állnék szívesen szóba.

2010. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hmm...utolsó válaszoló köszönöm szépen a nagy nyelvtani kioktatást, de ha jól tudom ez az oldal nem szövegértés fejlesztő, hanem kérdéseket lehet feltenni.

Érdekes módon a többiek megértették, és nem oktattak ki.

Tudod 00:12kor nem éppen a bevezetés, tárgyalás, befejezés felbontásra figyelek oda.

Ja és nem érzem magam ettől birkának,inkább te vagy a luzer hogy ezért itélsz el valakit.:D

2010. júl. 20. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!